Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők inkább lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők inkább lesznek többedik barátnői vagy szeretői egy jóképű férfinek, minthogy megállapodjanak egy kevésbé jóképűvel?

Figyelt kérdés

Már így 30 évesen is azt látom, hogy a férfi ismerőseim - akik javarészt korom beliek - azoknak a 60-70%-a még mindig szingli, azóta sem kelt el, legtöbbjüknek soha nem is volt sikerük a nőknél. És azt vettem észre, hogy ez szinte kizárólag a külső függvénye. Az anyagiak, a személyiség alig játszik szerepet ebben a statisztikában. Lényegében csak az, hogy külsőleg vonzó-e a férfi vagy nem.

Viszont a jó adottságú férfiak egyszerre több nőt is tarthatnak vagy csak simán dughatnak, sok ilyet ismerek akik így tolják.

Kimondhatjuk ezek alapján, hogy a mai nők még akkor is ha pontosan tudják mi a helyzet, nem bambák, még akkor is inkább lesznek többedik női egy jóképűnek, mint hogy egy átlagos vagy átlagon aluli külsejű férfival beérjék monogám kapcsolattal?



2022. nov. 21. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos igenis van benne valami, később 30 felett meg nevelhetik a béták az alfák gyerekeit.
2022. nov. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
21-es a béták már akkor nem fognak nevelni senkit se, mert vagy kinyirták magukat, vagy elmenekültek az országból, vagy kerestek egy ázsiai csajt maguknak.
2022. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Igaz, én amúgy sem vágyom megállapodásra. Vonzalomra és jó szexre ellenben nagyon is. Nem akarok vergődni valakivel, akit nem kívánok vagy akivel nem jó, mert merevedési zavarai vannak, gyorstüzelő vagy soha el nem menő, esetleg csak nincs érzéke hozzá vagy nem figyelmes. Az az elsődleges, hogy ilyen téren minden tökéletesen klappoljon. Ha pechemre csak olyanban találom meg ezt, aki már foglalt, akkor így jártam, lemondani nem fogok róla, mert nekem is csak egy életem és fiatalságom van, szenvedni pedig szintén nem fogok az említettekkel.
2022. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan úgy 14-es. Ez a vígjáték is erről az élethelyzetről szól: [link]
2022. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem, hanem megállapodnak egy jóképűvel.

A titok nyitja az, hogy nem minden nőnek egyforma az ízlése és nem ugyanazt tartják jóképűnek, mint ami az incel fantazmagóriában megszületett.

2022. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha te és a kis incel barátaid jelentik a másik opciót, akkor annál mindenképpen jobb igazából bármilyen más opció is
2022. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
42%

A magyar nők a holland pasikkal vállalnának gyereket mert ott elvileg sokkal magasabb a chadek száma. Az ottani férfiak közöl sokkal több a nagyon magas, robosztus testalkatú és kocka állú pasi hiszen az elmúlt 150 évben ezekre hajtottak a nők és a többi férfi kiszelektálódott.


Szerintem a magyar nők irigyek a holland nőkre és ugyanazt akarják, csak a legalfább gének szaporodjanak, hogy pár generáción belül csak a chadek maradjanak (ami szerintük jót tesz a fajnak) és úgy minden nőnek lesz majd chad férje.

2023. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!