Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családomban mindenki szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családomban mindenki szép, jóképű rajtam kívül. Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

30 éves múltam, még nem volt nő aki szóbaállt volna velem, mindig visszautasítanak. Apám nagyon jóképű volt, magas, nagypapám is. Anyai ágon is minden férfi nagyon jól nézett ki, bár ott alacsonyabbak voltak. Bátyám is 190 cm, modellkedett itthon, húgom nagyon szép, magas nő. Unokatestvérem pár éve hagyta abba a nemzetközi modellkarriert, dolgozott, élt Koreában is, bejárta a világot. Másik unokatestvérem jóképű profi sportoló, harmadik is jól néz ki, bár ő 172 cm mint én, így ő nem volt modell vagy sportoló. Én vagyok a feketebárány a családban, nemhogy jóképű nem vagyok, hanem egyenesen ronda (a nők visszajelzése szerint). Gyerekkorom óta kapom a megjegyzéseket, amikor mondják a bátyámnak, hogy “ez (!) a testvéred?” Akkora trauma volt ez, hogy 19 éves koromban DNS tesztet is csináltattam emiatt, de tényleg családtag vagyok.

Már az ünnepek miatt aggódok. A családi ebédekre a jobbnál jobb, szebbnél szebb nőket hozzák haza a srácok évek óta. A volt modell unokatestvéremnek egy cseh modell a barátnője, ilyen szép nő közvetlen közelében még nem is voltam. A bátyámnak egy szintén volt modell magyar nő a párja, a sportolónak egy fiatal, szintén gyönyörű sportoló lány a barátnője, a közgazdásznak szintén csinos a csaja. Mégha egyszerűbb lányokat hoznának, nem érezném magam ilyen kellemetlenül, de így! Egyedül ülök az asztalnál mindig mint valami lúzer. Nem vágynék ilyen barátnőkre, nekem egy kedves nő lenne a jó, külsőleg nem lenne baj, ha mondjuk túlsúlyos, csak szeressen engem. Mindig kérdezgetik, hogy nekem mikor lesz barátnőm. Mostanában azt mondom, hogy hozz össze az egyik barátnőddel, akkor majd lesz. Erre persze nagy csend a válasz.

Hogyan lehet ezt feldolgozni, kezelni? Nem nagyon megy, befolyásolja a mindennapjaimat. Egyébként a testvérem is kirekeszt valahol a külsőm miatt, gyerekkorom óta az unokatestvéreimmel jobb viszonyban van, jobban ismerik egymást, mint velem. Bátyám volt már házas, az esküvőn a fotós rámszólt a családi képnél, hogy a rokonok a hátsóbb sorba menjenek és a modell unokatesóra nézve mondta, hogy a férj mellé a testvére álljon és az asszisztens odahúzta őt. Mondjuk senki nem szólt semmit, mindenkinek kellemetlen volt.


2022. nov. 25. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

“ez (!) a testvéred?”



Ezt az en Chadlite batyam is megkapta parszor.



38F incel

2022. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

"Bátyám volt már házas"


Tehát a jóképű modell sem kellett a nőnek, vagy a bátyád szakított, mindenesetre csak volt házas. Ennyit erről.

2022. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Egzisztenciád?

30 jobban számít a pénz , mint a külső persze ha átlagosan nézel ki.

2022. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

1.



A bátyádnak fura keresztneve van. Oké, hogy az én családomban van Hortenzia, és Tibériusz bácsi is, de máshol is...? Chadlite? Ez milyen országhoz kötődik?

2022. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Add lejjebb a külsővel szemben támasztott elvarasaidat!


Szívesen

2022. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdésből idézem 5-ös:

"...Nem vágynék ilyen barátnőkre, nekem egy kedves nő lenne a jó, külsőleg nem lenne baj, ha mondjuk túlsúlyos, csak szeressen engem."

Figyelmesen kellene olvasni!

Igazán nincs mit!

2022. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy kevésbé helyes, ellenben magabiztos, jó kisugárzású, életvidám, humoros, munkájában sikeres férfi, aki nincs elszállva magától, még vonzóbb tud lenni, mint egy egoista jóképű modell. Ha a szépségből kevesebbet kaptál az életben, próbáld meg kompenzálni jobbnál jobb tulajdonságokkal, és próbáld fejleszteni magad az élet számos területén. Sok nőnek nagy az elvárása a külsőt tekintve, de csak a szépség még nem minden, és erre majd ők is rájönnek, ha benő a fejük. Akinek nem, azt meg ne sajnáld. Az ünnepeket próbáld meg túlélni, mondd, hogy randizgatsz már, jelenleg még semmi komoly, de ne izguljanak, elsőként fognak értesülni az új családtagról. ;)
2022. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Bátyám azért vált el mert csajozott a felesége mellett is sajnos.


Egzisztenciám olyan semmilyen. 400 nettót keresek, van egy másfél szobás lakásom, autóra nem tartok igényt, nem kell. A hozzám hasonlóan alacsony, de jóképű unokatesóm 2 milliót visz haza tudtommal, úgy néz ki ő sikeresen kompenzálta az alacsonyságát ezek szerint. Viccelek amúgy, mert neki is mindig volt nője, anyagiak nélkül is.


Tényleg nem modell barátnőt keresnék, soha nem is próbálkoztam be olyan nőknél! Ismerem a határaimat. Nekem tényleg egy kedves, engem szerető nő kéne. Aki vidám, jókedvű, ilyesmi. Egyébként sem vagyok az a típus mint a rokonok, hogy ilyen luxus rendezvényekre járjak meg ilyesmi.


Egyébként kedvel mindenki a barátaim körében, én vagyok a jófej, vicces srác, akinek minden nő a legjobb barátja akar lenni. Volt már, hogy két csaj azon kapott össze, hogy melyikük az én legjobb barátom. Jobban tetszett volna, ha azon vitáznak, hogy melyiküknek leszek a pasija, de hát ez van.

2022. nov. 25. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Én meg is kérdeztem anyámat egyszer, hogy engem nem e fogadtak örökbe....


Öcsém is jóképű lehet, unokatesóim is....


Én nem...

2022. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha tenyleg elut a fenotipusod, akkor legy ra buszke mert egyik nagyon regi osodtol orokolted amit elovett a termeszet. En is igy vagyok azzal hogy van egy bazi nagy kituremkedo anyajegy pont a ket mellem kozott a dekoltazsomom. Van az elso es van a masod uncsitesomon is, tehat nagyanyam testverenek az unokajan. Ezek szerint mind valamely kozos dedszulonktol kaptuk, akik igy visszanezve legalabb 200 eve szulettek 1850 korul es soha nem ismertem. Vajon te melyik osodre hasonlitasz es az hanyadik szazadban elt?
2022. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!