Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családomban mindenki szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családomban mindenki szép, jóképű rajtam kívül. Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

30 éves múltam, még nem volt nő aki szóbaállt volna velem, mindig visszautasítanak. Apám nagyon jóképű volt, magas, nagypapám is. Anyai ágon is minden férfi nagyon jól nézett ki, bár ott alacsonyabbak voltak. Bátyám is 190 cm, modellkedett itthon, húgom nagyon szép, magas nő. Unokatestvérem pár éve hagyta abba a nemzetközi modellkarriert, dolgozott, élt Koreában is, bejárta a világot. Másik unokatestvérem jóképű profi sportoló, harmadik is jól néz ki, bár ő 172 cm mint én, így ő nem volt modell vagy sportoló. Én vagyok a feketebárány a családban, nemhogy jóképű nem vagyok, hanem egyenesen ronda (a nők visszajelzése szerint). Gyerekkorom óta kapom a megjegyzéseket, amikor mondják a bátyámnak, hogy “ez (!) a testvéred?” Akkora trauma volt ez, hogy 19 éves koromban DNS tesztet is csináltattam emiatt, de tényleg családtag vagyok.

Már az ünnepek miatt aggódok. A családi ebédekre a jobbnál jobb, szebbnél szebb nőket hozzák haza a srácok évek óta. A volt modell unokatestvéremnek egy cseh modell a barátnője, ilyen szép nő közvetlen közelében még nem is voltam. A bátyámnak egy szintén volt modell magyar nő a párja, a sportolónak egy fiatal, szintén gyönyörű sportoló lány a barátnője, a közgazdásznak szintén csinos a csaja. Mégha egyszerűbb lányokat hoznának, nem érezném magam ilyen kellemetlenül, de így! Egyedül ülök az asztalnál mindig mint valami lúzer. Nem vágynék ilyen barátnőkre, nekem egy kedves nő lenne a jó, külsőleg nem lenne baj, ha mondjuk túlsúlyos, csak szeressen engem. Mindig kérdezgetik, hogy nekem mikor lesz barátnőm. Mostanában azt mondom, hogy hozz össze az egyik barátnőddel, akkor majd lesz. Erre persze nagy csend a válasz.

Hogyan lehet ezt feldolgozni, kezelni? Nem nagyon megy, befolyásolja a mindennapjaimat. Egyébként a testvérem is kirekeszt valahol a külsőm miatt, gyerekkorom óta az unokatestvéreimmel jobb viszonyban van, jobban ismerik egymást, mint velem. Bátyám volt már házas, az esküvőn a fotós rámszólt a családi képnél, hogy a rokonok a hátsóbb sorba menjenek és a modell unokatesóra nézve mondta, hogy a férj mellé a testvére álljon és az asszisztens odahúzta őt. Mondjuk senki nem szólt semmit, mindenkinek kellemetlen volt.


2022. nov. 25. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Fogadd el hogy neked az agglegény élet jutott. Csinálj valami hasznosat! Munka után keres egy idosek otthonát és vállalj ott plusz melót. Segíts a idős embereken.
2022. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

#11-nek igaza van!


És segíts az állatokon! Menhelyre került állatokon, fogadj örökbe, támogasd őket.

Menj a határra időnként, védd az országot a migránsok ellen!


Sőt inkább dolgozz ingyen mindenhol!


És rájössz, hogy az életednek van is...meg nincs is értelme...

2022. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Állatmenhelyet rendszeresen támogatok. Az említett barát csajoknak is rendszeresen jótékonykodok, ingyenes lakáskifestéssel, költöztetéssel, bútorszállítással, taxizással. Kicsit hagyom magam kihasználni, legalább telik az idő, történik valami. Tisztában vagyok, hogy van konkrétan olyan csaj, aki csak ezért barátkozik velem és azt hiszi én ezt nem veszem észre. Mivel közös a szűk baráti kör, így elnézem a dolgot, magam miatt csinálok meg neki dolgokat. Ő meg azt hiszi, hogy lúzer vagyok, akit a tudta nélkül ugráltat. Pedig nagyon nem!

Anyai nagymamám apjának a testvére volt képek alapján pont ilyen ronda és alacsony mint én! Hasonlítok is rá. Neki ráadásként 40 éves korában csak 2 oldalt volt haja, úgy nézett ki mint Hókuszpók. Azért remélem oda nem jutok. Családi történetek szerint soha nem volt házas, soha nem volt párkapcsolata, 58 évesen lett öngyilkos. Az utolsó 2 évében egy addig hajléktalan roma nő ráakaszkodott, hozzáköltözött és kirabolta a vagyonából, amikor otthagyta, akkor ugrott le a tetőről. Azért ezt az életutat nem akarom bejárni, azért jobb is, hogy nincs észrevehető pénzem vagy valami jobb autóm. Akkor lehet, hogy amiatt jó lennék valakinek, de abból inkább nem kérek.

Annak örülnék a legjobban, ha legalább a családtagok átlagosabb nőket hoznának haza, mint más családokban (barátaimnál például). Akkor nem érezném magam ilyen szrul duplán. Így még zavarban is vagyok általában, el is vörösödök ha tetszik a csaj és udvariasságból beszélget velem. Nem szoktam ilyen szép nők köreiben mozogni. “Sajnos” a sportoló és a közgazdász csajai még nagyon okosak is, kész főnyeremények. Legalább a másik kettő butácskább, ott nem érzem annyira a teljes minden téren fölényt vagy hogy is mondjam.

2022. nov. 25. 20:25
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak, komolyan. Hidd el tudom én is milyen rondának lenni. Hiába a jó humor, önzetlenség.. stb. Barátságnál nem jutt több.

Amúgy egy csúnya emberrel egy bolti eladó is máshogy viselkedik. Mindenképpen szívás az egész. Én már feladtam, beletörődtem. De tükörbe nézni akkor is rossz.

39N

2022. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!