Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált férfitársak! Válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfitársak! Válás után gyerekekkel mennyi idő után találtátok meg az új párotokat? Hogy ment vagy megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon aktuális a kérdés nálam is.. bár még nem voltam képes meglépni. Kíváncsi vagyok, hogy tudtátok átvészelni és mikor tudtatok találni valakit.

Válaszotokat előre is köszönöm!

38F



2022. nov. 29. 22:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Muszaj egybol nő? Minek?
2022. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
39%

Én négy évig próbálkoztam, de semmi komoly nem lett. Most meg már úgy vagyok vele, hogy van tehermentes házam, egy személykocsim, egy kisteher, egy műhelyem, egy teljesen független életem stabil egzisztenciával. Én már ezt nem is akarom tönkretenni egy nővel, az lelkileg nagyjából helyre jöttem. Kizárt hogy valaha is nővel éljek egy fedél alatt! Magam ura vagyok, a pénzem ura vagyok, az idegrendszeremet még egyszer nem hagyom tönkretenni. A másik, nem vagyok a mai szépségideál, nem vagyok egy latin herceg, nincs nagypofám, nincs agyonsportolt testem, nem vagyok világutazó, szóval nem igazán szeretném magam megalázni egy nő előtt, hogy "csak" ennyi vagyok!


Egy valamit higyj el nekem! Hiába képviseled magad az elvált, gyerekes férfi kategóriát, az elvárások semmivel sem kisebbek, mintha 25 éves egyedülálló lennél, sőt! Ha nőzni, ismerkedni akarsz, azzal csak magad alatt vágod a fát, ugyanis még sérülékeny vagy, és a sok-sok elutasítástól, és attól hogy levegőnek néznek, esetleg megkapod hogy ugyan már nézzél már magadra, szóval ezek csak rontanak a helyzeteden!

Ha gondolod azért próbáld meg, de kb. semmit se remélj!

2022. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Ha nézel ki valahogy, nem vagy full csóró és normális vagy akkor találsz.
2022. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a gyerekek rontják az esélyeidet. Gyerektelent ha találsz is, előbb vagy utóbb konfliktus lesz a láthatás és a volt feleséged miatt.
2022. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
71%

3. :D Hogyne, mindenféle képpen! :D Ne viccelj már! Van egy bizonyos halmaz a férfi társadalmon belül, na ők találnak! A külső az mindenek felett ál, ez nem vita tárgya! Egzisztencia? Már annyira nem nyom sokat a latba. Viszont hogy normális legyél, na az pont az a dolog, amit el kell felejteni! Ha normális vagy, felejtsd el a párkeresést!!! Tehát dolgozol, figyelmes vagy, van diplomád, van önálló gondolatvilágot, világnézeted, esetleg a tisztelet, a kedvesség sem ismeretlen fogalom... FELEJTSD EL az ismerkedést! FELEJTSD EL! Oda nem ez kell! Megy ez a "nagy Ő" műsor a TV2-őn.


Nézd meg Árpa Attilát. Na haver, az ismerkedéshez az kell amit rajta látsz! A nők azt a férfi típust hívják csak úgy szimplán normálisnak. Nekik ez a normális.


Ha olyan vagy mint Árpa Attila, akkor nem szóltam egy szót sem!

2022. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
30%
Én pl szívesen ismerkedem elvált férfiakkal is, nem jelent ez egyáltalán hátrányt. Egyetlen elvarasom kb annyi hogy legyünk mi is házasok és szülessen baba.
2022. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
82%
Az elvált gyerekes férfiaknak sajnos már nem álma az hogy új feleség és megint egy gyerek!
2022. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
78%

5 nyugi!

Amúgy nő vagyok.

A külsőn sok esetbe lehet javítani, csak a legtöbb ember lusta és nem mindenkinek a szépfiúk tetszenek.

Az, h ne legyél szegény igen is sokat nyom a latba, pláne h gyerektartást is fizet és egy normális apa nem sajnálja a gyerke ezen felül elköltött pénzt.

Nem kell feltétlen diploma se, h ne a minimálbért keresd.

A saját világnézet...érdekes dolog. Sok ember azt hiszi neki az van, aztán nem, ful átlag.

Mellesleg a kedvesség, figyelmesség pont hogy alap dolog és nem a médiából kell kiindulni. Én tv-t se nézek pl.

2022. nov. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Neked mennyire oké szintén elvált, gyerekes nő?
2022. nov. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen is alig tudnak az emberek épkézláb társat találni, de gondolom 30 felett gyerekkel, romokban lévő élettel, gyerektartással, már nem fénylő külsővel, esetleg hitellel, megtépázott önértékeléssel bizonyára fog! Főleg amikor két hasonló szerencsétlen "megpróbálja".

Sok sikert ehhez a magasröptű élethez!

2022. nov. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!