Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi férfitársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi férfitársam, aki a nőket hibáztatja? F31

Figyelt kérdés

Értem én, sok ember csalódott már. Én is.

Azt is értem, hogy néha olyan, mintha nem egy nyelven beszélnének a férfiak és a nők, bár szerintem ez teljesen normális, teljesen más a hormon háztartásunk meg egy csomó minden.


De miért kell az összes nőt szídni?

Alapból kevés normális ember van szerintem, nők és férfiak között is.

Amikor valamiben valaki általánosít, pl csalódás miatt leszolja az összes nőt, nem gondolja, hogy ő is a nem normális emberek közé tartozik?


Én is csalódtam már, ismerkedési gondjaim is vannak, nekem sem megy könnyen ez az egész, mégsem éreztem soha úgy, hogy ez a nők hibája. Pláne nem úgy, hogy az összes nő hibája.


Ugyan így a férfiak ilyenek, meg olyanok dolgot sem értem.

Néha az jut róla az eszembe, hogy akkor én szerintük nem is vagyok férfi, mert nem vagyok olyan, mint mondják xD


Nem értem mi vesz rá valakit az ilyen szélsöségekre.



2019. nov. 7. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Általában csak az szidja a komplett nemet aki lúzer, vagy ostoba.
2019. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Láttad az igazság ligáját?
2019. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Jellemzően akik szidnak egy nemet, nem állítják, hogy a másik sokkal jobb.

Bizony, rendszeresen írok rosszakat a nőkről általánosságban, viszont tudom, hogy a férfiaknál is vannak komoly gondok. Ha csalódok egy nőben, akkor a tapasztalatomat megosztom.

Az egyik legfontosabb az, hogy el kell fogadni a világot, mert nem tudunk rajta változtatni. Ha valaki sokat csalódott a férfiakban vagy nőkben, akkor nem tehet mást, mint saját magán változtat.

2019. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez a "szidás" dolog oda-vissza megy, csak a gyakorin ez feltűnőbb, mert több a férfi felhasználó. De ha beraknánk ugyanannyi férfit és nőt egy adott kísérletbe hamar kiderülne, hogy ez a szidás mindkét oldalon előjön, hasonló okokból. De értelme egyiknek sincs.


A média szidása annál inkább jogos. Elmebeteg mintákat állítanak mindkét nem elé, kvázi elérhetetlen az ami a nagyszerű média szerint "a helyes, a jó". Persze okosabb emberekre ez nem hat, de sajnos a közízlést, a "kor szellemét" majdnem mindig "A ZÁTLAGEMBER", a proli határozta meg. Jelenleg is.

2019. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert a másikat okolni sokkal egyszerűbb és megnyugtatóbb, mint elismerni a saját hiányosságainkat, pláne, ha azok olyan típusúak, amin nagyon nehéz változtatni.
2019. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha eltekintünk az ismerkedés témakörtől akkor is nagyon jól látszik, hogy az emberek nagyon nagy többsége mindig külső dolgokat hibáztat a sikertelenségéért legyen szó bármiről is. Nagyon magas intelligencia kell ahhoz, hogy valaki meglássa a saját hibáit egy kialakult helyzetben és tudjon ebből fejlődni. Az emberek nagyon kis része rendelkezik ezzel a tulajdonsággal. A többiek mindig kifogásokat fognak keresni és másokra hárítani a felelősséget.
2019. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

"Elmebeteg mintákat állítanak mindkét nem elé"


Nem kötelező semmit elfogadni, nem kötelező befogadó módban lenni. Rakj össze magadnak jobbat, és igazodj ahhoz. Marha intelligensnek gondolod magadat, Endricus, pedig te se látsz az orrodnál előbbre.

2019. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert az ember a saját tapasztalatain keresztül vonja le a tanulságokat. Akár egyezik a valósággal, akár nem, ő ezt látja. Ha tízből 10 nő mocsok lesz veled, akkor elhiszed, hogy "a nők már csak ilyenek". Persze nem, de ha nem találkozol másmilyennel.....

Tegyük hozzá, ennek az ellenkezője sem egészséges, amikor mindenki azt mondja, benned van a hiba, mert 40 nőnél próbálkoztál, de egyik sem akart tőled semmit. Szerintem nem a hús a romlott, ha vega aki kajálni akar :D Szóval nem biztos, hogy bárki is hibás, csak nagyon nehéz olyan szituációt teremteni, ami mindenkinek ideális.

2019. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7


Én összeraktam, de csak kívülálló lettem tőle. Ami persze alapvetően nem baj, csak szomorú nézni az ostoba csordaszellem által vezérelt tömeget.

2019. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: akkor talán nem proli, hanem középosztálybelinek megfelelő viszonyítási pontokat kellene keresni, és ahhoz igazodva kialakítani egy újat, amely az ő (középosztálybeliek) számára is értelmezhető valamelyest.
2019. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!