Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik diplomás férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik diplomás férfit akarnak, legfőbb oka ennek mi?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 22:08
A kérdező szavazást indított:
egy diploma (legyen bármilyen) már meghatároz egy optimális szellemi szintet
csak "sikerdiploma" jöhet szóba: közgazdász, jog, IT, mérnök, orvos!!!
egyéb, írd le
32 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Mert nekem is van és akinek nincs, az legtöbbször utálja a diplomásokat. De a sikerdiplomások meg azért néznek le, mert nekem nem olyan van. Nagyképűek.
2022. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem is a szellemi szintet, hanem a hozzáállást, nyitottságot, kommunikációskészséget, szókincset, ilyesmi. Ez se mindenkire igaz persze, de jellemzően jobban megtalálom a hangot egy diplomással, főleg hosszútávon.
2022. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

# 1


# 2


de gondolom nem minden diploma tartozik ebbe bele nem?


Szóval ha valaki pl. rajz diplomás vagy könyvtáros, vagy assziriológus stb. tehát amiből nem lesz pénzügyileg karrier, azt azért nem veszed ugyanolyannak hanem mintha neki sem lenne nem?


Vagy ezt most rosszul látom?

2022. dec. 10. 22:18
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

#3

Részemről: jól látod! Nem jönnék össze olyannal, akinek nem megfelelő az egzisztenciája.

Slusszpoén: Nem érdekel, hogy ezt diplomával, vagy diploma nélkül éri el

2022. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
3, ha értelmiségi munkakörben dolgozik és értelmes is, akkor nem érdekel mit végzett. Amennyiben minden mást is teljesít, amit fentebb írtam.
2022. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%
Nekem az számít, hogy legyen diploma és dolgozzon szellemi munkakörben, de ne legyen mérnök, vagy informatikus, mert azok elviselhetetlenül önimádóak.
2022. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Talán kisebb eséllyel hímsovi.
2022. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

# 6


és ha van diplomája de fizikai munkakörben dolgozik?


Miért érzed fontosnak hogy szellemi munkát csináljon?

2022. dec. 10. 22:26
 9/27 A kérdező kommentje:

# 7


hm, ez érdekes meglátás.


Tényleg jobban jellemző a nem diplomás férfiakra a hímsovinizmus?

2022. dec. 10. 22:27
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem aki tanult, aki előtt jobban kinyílik a világ, és több nézőpontot is megismer, az jobban elfogad másokat.
2022. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!