Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik diplomás férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik diplomás férfit akarnak, legfőbb oka ennek mi?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
Mert én is azt csinálok és nem akarok ebből méricskélést, hogy bezzeg ő mennyivel többet ér nálam.
2022. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Más világkép, más életvitel.
2022. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

8, az a tapasztalatom, hogy aki nem értelmiségi munkakörben dolgozik, az alkalmazkodik a környezete szintjéhez. Mind gondolkodásban, mind kommunikációs és gondolkodás terén. Épp így, a kevésbé tanult, de értelmiségi körben dolgozó emberek is, csak ők épülnek, az értelmiségi, aki más körben dolgozik pedig lecsúszik.

Minden rosszindulat nélkül. Ez a tapasztalatom.

2022. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Megtörtént!


Ismerős csajt egy társaságban piszkálták, hogy nincs pasija, és mondták neki, hogy majd bemutatják XY-nak, aki IT-s.

Mire a csaj: "A srác gazdájának mutassatok be!"

2022. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

#14



....aki a rendszergazda-gazda :)



38F incel

2022. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
2 férjem volt, mindkettő diplomás. A szakmunkásokkal nem sikerültek a kapcsolataim, nem volt közös témánk. Én szeretem a komolyabb könyveket, szakcikkeket, technikai újdonságokat, ők meg ValóVilágot néztek. Biztos van közöttük is szuperzseni, csak én nem bukkantam rá, és amikor nem tudja kiszámolni a boltban, hogy ha 10% akció van valamire, akkor mennyibe fog kerülni, nekem ég a pofám helyette is. A diplomások között is volt különbség. A történelem szakos sok infót tudott fejből, de valami hihetetlenül sznob volt. Nem általánosítok, biztos vannak nyitott és kedves történészek, csak nekem jutott egy ilyen. Az IT-som viszont egy angyal, nincsenek érzelmi hullámzásai, stabil, végtelenül kiszámítható és ezáltal nyugalmat sugároz, lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni, van véleménye és háttértudása is ahhoz, hogy megfogalmazza az álláspontját, nem játszmázik, nagyon kiegyensúlyozott. :) Maradok nála. (Mielőtt valaki rámászna a tényre, hogy mennyit keres, megjegyezném, hogy én is IT-s vagyok, így pont nem szorulok rá :) csak itt ez téma szokott lenni, hogy biztos a pénz miatt. Nem.)
2022. dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert a diplomát a jó fizetéssel azonosítják, ennyi a titok nyitja.
2022. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%

Akkor egy példa.

Esztergályos, cnc-forgácsoló végzettséggel rendelkezem, nem diplomával. Életem folyamán már nem egyszer előfordult velem, hogy olyan dologba keveredtem, és nem csak párkapcsolat kapcsán, hogy azt kellet bizonygatnom, hogy igen is csupán ennyi a végzetségem. Nem vagyunk egyformák, és ezt el kell fogadni.

Töltöttem már több diplomával rendelkező ismerősnek hivatalos iratot, mert nem tudott rajta eligazodni. Aki ez, és vagyoni helyzet alapján választ magának párt/partnert, ássa el magát arccal lefelé.

2022. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18 és egy gyárban melózol a többi szakmunkással? Ha igen, azt tapasztalod, hogy mind pallérozott elme, kifinomult kommunikációskészséggel és nyitott világnézettel? Csak kérdezem, mielőtt ásót ragadnék. Én is ismerek olyat, aki nem egyetemen tanult, de olyan körökben mozog, olyan vállalatoknál, magánembereknél vállal munkát magánvállalkozóként és olyan maga által válogatott munkasokkal dolgozik, hogy bizony sok értelmiségit leiskoláz. De nem is a gyártósoron kubikol a 8 altlanost végzett Gézával két csöcsös poén között és fszosat is ellőve.

A környezet meghatározó. Hiába indul valaki nagyon jó kvalitásokkal, ha idomul a bőven szintje alatti közeghez. Mert a végeredmény, megjelenésben, szóhasználat an, humorban, stílus terén, stb., bizony a 8 általánost végzett Géza lesz.

2022. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

Aki nem járt egyetemre az kevesebbet érő ember.


Nem lehet velük 2 értelmes mondatot váltani. Pont

2022. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!