Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik diplomás férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik diplomás férfit akarnak, legfőbb oka ennek mi?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 22:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

18: Dettó.:)

19: Gyárban dolgozom és természetesen nem tapasztalom azt, hogy mindenki ilyen lenne. Vannak kifejezetten "egyszerű" emberek mindegyik nem és mindegyik korosztály tagjai közt. Sőt, diplomások között is vannak, akik talán nem a "csöcsös" poénokon vihognak idétlenül, de igazán semmihez nem értenek, nincsenek valódi ambícióik sem, a lényeg a diploma megszerzése és az irodai munka volt. Még csak jobban sem keresnek, mint az átlag munkások. Mára már kiért a munkaerőpiacra az első generáció, ahol robbanásszerűen nőtt a diplomások száma. Ez pedig a minőségen is nagyon meglátszik.

"A környezet meghatározó. Hiába indul valaki nagyon jó kvalitásokkal, ha idomul a bőven szintje alatti közeghez."

Ezzel viszont szó szerint egyetértek. De szerencsére lehet találni olyan közeget, amibe beleillik az ember.

2022. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Szegénységben nőttem fel. Soha többé nem leszek az, bármi vagy bárki az ára.
2022. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen azért mert nekem is van, a kérdező szóhasználatával élve "siker diplomám". Sajnos eddig, azt tapasztaltam, hogy akinek nincs az egy idő után kevesebbnek érezte magát, pedig okot nem adtam rá.

Nekem fontos, hogy feltudjak nézni a férfira, de ha már ez is alacsony önértékelési problémákat vált ki akkor esélytelen.

2022. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

# 23


Neked ezek szerint volt olyan párod akinek nem volt diplomája és ezért önértékelési problémákat váltott ki belőle?

2022. dec. 11. 17:06
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen és ez miatt nem is volt túl hosszú életű a dolog, pedig egy tartalmas beszélgetés nem a papírtól függ.
2022. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarok bunkó lenni, de szerintem egyszerűen túlbecsülik a képességeiket- mondom szintén diplomásként. (Tudom tudom, ők így szűrnék ki a valóban buta, igénytelen férfiakat)

Azért Magyarországon az átlag (humán) diplomás nő általában nem sokkal értelmesebb, mint mondjuk egy bolti eladó, jobb esetben tud angolul és van valami fogalma a világról. Ja, meg helyesírás- és szókincs-fétise van, aztán minden bonyolultabb dolgot magyarázhatsz el ötször neki, mert nem érti meg.

A nem diplomás programozó testvérem elhozott már párszor bemutatni ilyen mai „magabiztos, tanult” nőket, hát..a fejemet fogtam, némelyik annyira sötét volt.

2023. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26: Így van. Ugyanaz a helyzet vele, mint korábban az érettségivel. A 80-as években még volt értéke, ami a 90-es években kezdett csökkenni, mára pedig már gyakorlatilag alapnak számít. Arányában többen is szereznek érettségit ma és nem azért, mert okosabbak lettek az emberek, hanem mert könnyebben megszerezhető. A diplomával (így általánosságban) ugyanez a helyzet, bár kétségtelen, hogy vannak ma is nagyon nehezen megszerezhető és a piacon értékes diplomák. Csak mellette lett egy rakás olyan is, amit gyakorlatilag bárki meg tud szerezni, aki az érettségin túl van.
2023. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!