Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viselkedtek a munkahelyen egy kolleganővel, aki nagyon tetszik nektek, és a személyisége is megfogott?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ignorálom.
2022. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Kerülöm
2022. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Munkahelyen csak úgy szabad viselkedni ami megengedett. Nem érdemes flörtölgetni meg átlépni a határokat.
2022. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Én már HÁLA AZ ÉGNEK(!) végleg tudtam szakítani mégis valakivel, aki mégis a kolléganőjét választotta.


Rengeteg energiámba került ez a herce-hurca. Nagyon sok erő kell ilyen szakításhoz - és különböző "varázslatok"!


Női oldalról írtam. (Iszonyú sok volt már ez a 6 év, és RENGETEG ŐRÜLT nagy vívódásom van mögötte...)

2022. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha senki sem foglalt a két fél közül és tudnak egymással akkor is tisztelettel bánni, ha még sem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szerették volna, sztem rendben van a munkahelyi ismerkedés is.


4-es, mi a sztori? Milyen varázslat, woodoo-baba? XD

2022. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem woodoo-baba. :)


Egyszerűen nem csináltam semmilyen "szerelmi" hókuszpókuszt. Sokszor próbáltam elfelejteni, de nem működött.


Erőt veszek magamon és LEZÁROM - valahogyan. Hat év már irtóra sok idő.


A "sztori" érdektelen inkább, mert GYÁSZ munkához kapcsolódik nagyon szorosan. Tehát nem volt jövője ennek az egésznek már legalább 3 éve.


Ennyi, nem több! 4-es válaszoló voltam.

2022. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves lennék vele, probálnék közeledni, de csak ha tudom, hogy nincs egyedülálló.
2022. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, miért kellett az 1#-t, 2#-t lepontozni, de én is csatlakozom hozzájuk, miszerint az ignorálás a legjobb tevékenység. Házi nyúlra nem lövünk, másrészt ki tudja, mennyi csődör vár rá munka után.
2022. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg akarom b... khmmm... ismerni. Elhívom közös programra. Ha valaki vonz, akkor nem akarok ellenállni neki.
2022. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8, onnan tudod meg, hogy mennyi csődör vár rá, ha megkérdezed, megismered az illetőt. Lehet, hogy nem is vár rá senki...
2023. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!