Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, kizáró ok ha a férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kizáró ok ha a férfi egy keveset kereső személyi edző?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es én 9-es vagyok

nekem nem kizáró ok sőt még jó pár pasinak nem az.

2022. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kb. Akkor 300 000 megvan nettóban. Az nem kevés, Bro. Inkább úgyis a külső számít. 35 F
2022. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attol függ. A hobbiai, többi érdeklődési köre is az edzéssel kapcsolatos? Mert hs igen, akkor kizáró ok. Engem batomira nem érdekel ez a téma, nem lenne közös érdeklődésünk, unalmasak lennenk egymásnak.
2022. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, de kérdés, hogy el tudja-e tartani magát, vagy mást pumpol - itt nem zárnám ki a szülőkkel élést, de kérdés, hogy belátható időn belül hajlandó-e anyutól elköltözni meg a számláit anyuval fizetteti-e ki, ill. annyi energiát hajlandó-e belefeccölni a kapcsolatba, hogy ne a nő lakására akarjon menni folyton, hanem ő is megvendégelje a nőt, és akkor lehetőleg ne úgy akarja megdugni a kiválasztott nőt, hogy a mellette levő, fos minőségű gipszkarton fallal elválasztott szobában anyuci-apuci végighallgatja az aktust (pl. néha akkor szervezzen nekik vmi programot vagy akkor hívja meg a nőt, amikor a többiek nincsenek otthon)... meg akkor a házimunkát ne a szüleire lőcsölje. Az meg, hogy hogy tudja eltartani magát, függ pl. attól, hogy kell-e gyerektartást, hitelt fizetnie pl. ... meg azért az sem árt, ha havi 1-2 randira, programra a saját részét legalább ki tudja-e fizetni (vagy ha nem, akkor tud-e szervezni vmi normális ingyenes programot, ami nem a netflixbambulásban meg dugásban merül ki).
2022. dec. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12: Személyi edzőként csak van valamennyire jó külseje. Ha nincs, akkor sz_r a munkájában :D
2023. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!