Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként találhatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként találhatók úgy hasonló külsejű barátnőt, hogy 250.000 a nettó jövedelmem, viszont van saját ingatlanom?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:11
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
10. Ftban sem rossz szerintem....
2022. dec. 31. 13:49
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
De rossz
2022. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ minden, mennyit tudsz ebből félretenni egyedül, mert ha semmit, akkor ennyi erővel albérletben is élhetnél. A saját ingatlan fő előnyeként szokták emlegetni, hogy ami albérleti díj, az saját ingatlanosoknál kézben marad. Ha hitele van sem lesz sokkal jobb, nyilván függ mennyi a havi törlesztő, viszont a végén a lakás az övé marad. Fix hitelnél most 100 ezret fizet, de 10 év után lehet meg sem érzi majd, hogy a törlesztője ennyibe kerül, mert vagy vált közben jobb fizura, meg amúgy is emelnek minden évben igazítják az inflációhoz a béreket. Változó hiteleseknél rosszabb. HA nincs hitele, mert ajándék lakás, akkor mázlija van, ha olcsón vett ház amire költeni kell és energetikailag nem újszerű arra a gatyája rámegy fűtésszezonban. Szóval sokmindentől függ.
2022. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%
Én 320at keresek, de januárban emelnek remélem egy 20%al.
2022. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
21%
Nem az alapján állok össze valakivel, hogy mije van és mennyit keres, engem nem is a 250.000 nettó riasztana el, mivel fiatalként, aki még csak építi a jövőjét és életét, az többet nehezen tud keresni, inkább az gondolkodtatna el, hogy van saját lakásod, gondolom csak úgy kaptad vagy örökölted szülőktől és ez már nem olyan szimpi. Persze, jó dolog és örülök annak, aki szerencsés, de ha ezzel akar ismerkedni és nőt szerezni, az nem jó pont.. az megint más kérdés, hogy eleve nem állnék le olyan fiatallal, mint én
2022. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
60%
Az előző kommentemhez egy kis magyarázat: jó az, ha egy férfi a saját erejéből vesz ingatlant, lakást :)
2022. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%
Többnyire nem saját erőből van az, hanem a hitel erejéből. xd
2022. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Látod kérdező a kereseted jobban számít
2022. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is sajat lakasom van, 250 ezerbol mondjuk kijonnek honap vegere egy nagy kerek nullara. Kb pont ez az osszeg az, aminek fixen el kell mennie szamlakra, egyeb fix kiadasokra. Regebben mondtam volna, hogy kajan lehet jol sporolni ilyen esetben, es akkor marad egy keves programokra, de ez mar nem ervenyes… :) Jelen esetben fogalmam sincs, ennyi penzbol hogyan sporolnek, ha szeretnem, hogy jusson meg programokra meg egyeb nem kotelezo kiadasokra.
2022. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
19! Íme ilyen a bérrabszolga! Ha többet keres, többet költ...
2022. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!