Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként találhatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként találhatók úgy hasonló külsejű barátnőt, hogy 250.000 a nettó jövedelmem, viszont van saját ingatlanom?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Ja aztan utolso az évi 1 millio forint amit összesporolhatna az aztan sokat érne mi???

25% infláció mellett lol

2022. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
21 Hat tobbet erne, mint a nulla forint🤣
2022. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
69%

21! Mondjuk ha valaki évente egymilliót spórol, és azt befekteti, akkor nem marad egymillió, és ha minden évben megspórol egymilliót, akkor mondjuk tíz évig "csak" egymilliót spórol meg, és azt befekteti az lesz kamatos kamatokkal átlag 10%-os hozammal számolva -amit részvényeken de manapság állampapíron is lehet hozni- lesz összesen: 19 millió forint!

Nem lesz tőle Warren Buffet az illető, de ha tíz év után ott áll NULLA forinttal, mondván, hogy "Há minek spóroljak, úgyse ér semmit az évi egymilla" akkor bizony érezni fogja a differnciát!

Tehát ha mondjuk nulla forintból akarsz saját ingatlant venni, az jóval zűrösebb mint 19 millióval nekivágni, csak mondom.

2022. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
3%
Semmire nem elég egy utolsó koldus lesz akkor is
2022. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
69%
24! Ja értem, tehát önsajnáltató szerencsétlennel van dolgunk, akkor bocs!
2022. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
71%
Én mamihotelben spóroltam, most egy újépítésű igaz csak másfélszobás, 40nm2 erkélyes garzonlakásba. Így anoním mindegy, de aki élőben ilyet mond, hogy minek spórolni, meg egyszerélünk embereknek ezt felhozhatnám példaként. Persze úgy is azt mondják a hátam mögött, hogy biztos szülők vették, örököltem hasonlóak.. A hitelem 6 évre 30 ezer forint lesz fix kamatra, szóval szinte 0. 10évig "szopás" volt, hogy minden fillért félretettem, de most aratok. Amióta megvettem 50%al ugrott meg az értéke, tehát nyertem is vele. 18millás lakásból 28lett. Pedig egyszerű gyári melós vagyok, csak nem állapodtam meg kevesebb fizuért. Gyár és gyár közt is van különbség fizetésben.
2022. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%

10 évvel ezelőtt kb 15 millio volt egy budapesti elit ingatlan most kb 60 millio.

Az a fosos 10 millio forint jobb mint a semmi de ugyanugy szegény marad, csak sok mindent megvont magatol egyszeri eleteben


Van mindenkinek pár évtizede, gazdagsag normalis élet csak jo keresetből lehet, az 1 millió semmit se jelent, ne sporoljon hanem keressen sokat, kulonben nyomor marad neki

2022. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Meg hajtottam a túlórákért. Ez vér és izzadság eredménye.
2022. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
39%
A gyk-s állápont szerint aki nem önálló minimum egy albérletben lakik, az számukra selejt. Most, hogy végre elértem a célomat az ilyen gondolkodást képviselő nők meg feltételezem megtalálnának, mert saját, meg megdolgoztam érte? Akkor már figyelmen kívül hagynák a 10 év mamahotelt? vicc. Szutyok nők vannak. Ha saját az ingatlan igenis válogasd meg kiket engedsz be! Szűrd le ki anyagias! Nehéz, mert a legtöbben sunyik, de mindent tegyél meg!
2022. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
70%
29 Mamahotelesek kozott is van kulonbseg. Te gyujtottel es tuloraztal es meglett az eredmenye. Van aki ugy lakik otthon az anyjaval, hogy SEMMIT nem tud felmutatni es minden penzet elbssza es max var, hogy az anyja megmurdeljen…
2022. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!