Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként találhatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként találhatók úgy hasonló külsejű barátnőt, hogy 250.000 a nettó jövedelmem, viszont van saját ingatlanom?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 13:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
15%
30 Pedig nagyon úgy fest, hogy egy kalap alá veszik a mamisokat. Vagyis nem térnek ki azokra akik gyűjtenek. "nem férfi" és hasonló jelzőkkel illetik. Csoda, hogy elmegy az ember kedve a társkereséstől?
2022. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%

31 Itt sok fura sztori van, aminek ez a lenyege, hogy hiaba lakik otthon, semmi penze nem marad. Nem csak itt, hanem a sima emberek es a csaladi kapcsolatokban is irnak ilyeneket. Persze van, amelyik sztoriban konkretan a szulo keri el a fizetese felet, csak ugy, az meg odaadja, nyilvan ott mind a ket fel hibas, nem csak a “mamihoteles” srac, hanem az anyuka is, aki plusz koltopenzkent tekint a fia fizetesere. (Asszem ott wellnessezni jar belole az anyja, vagy valami ilyesmi.) De volt mar sima alkesz, olyan aki szimplan olyan szarul keres, hogy nem marad igy sem, meg termeszetesen olyan is, aki munkanelkuli, mert egyszeruen “egyaltalan semmilyen munka nincs a kozelben”. (Gondolom valami hegyteton lakott biztos, az erdo kozepen…)

Szoval nem mindegy es nem gondolom, hogy minden esetben kotelezo azonnal 18 evesen elkoltozni otthonrol. De ha otthon lakik, akkor azt azert tegye, mert konkret terve van a jovore, amihez ez kell, ne azert, mert igy tobb jut piara meg Steamre meg mittomen.

Mondjuk azon persze nem valtoztat semmilyen indok, hogy szar ugy felmenni valakihez, hogy otthon van az anyja. Idealis esetben VALAMELYIK felnek van sajat lakasa vagy fenn tud tartani egy alberletet.

2022. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a nyomorék, aki lepontoz? :D Nekem ettől nem lesz rosszabb.
2022. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
12%
Igen! Én nagyon sok nőt kurogattam így. Az egykori munkahelyemen rengeteg csajt hordtak busszal dolgozni, innen onnan, a környező falvakból. Olyanok is voltak, akik alberletben laktak. Ezeket hitegettem, hogy majd összeköltözünk, együtt élünk majd stb. Amíg hitegettem őket, addig is ment a szex folyamatosan, aztán végül kirugtam és jöhetett a kövezkező. Utánppótlás mindig volt😃
2022. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%
nem érhettek sokat azok a nők utolsó, de na pár patront igen
2022. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha 100 ezer a havi hitel akkor nem sok pénzt.
2022. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!