Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vadonatúj mercedes megvásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vadonatúj mercedes megvásárlása esetén már jelentősen javulnának egy átlag pasi esélyei tinderen?

Figyelt kérdés
A kocsihoz természetesen a megfelelő szet is meglenne draga telo/óra markas ruhak stb...
2023. jan. 13. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy csajnál így akarsz bevágódni akkor ott gondok vannak.Tudd hogy a pénzedre megy nem a szerelemre.De ha neked ez kell..
2023. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Növelné az esélyeket, hiszen léteznek aranyásó típusú nők (sőt, sok nő állítása szerint megvannak a férfi megfelelőik is), de az ilyen nők úgyse téged fognak szeretni, hanem a potenciális luxuséletvitelt és státuszt. A luxusholmik ugyanis státuszszimbólumok is egyben.

Nem túl gyakran, de találkoztam már itt ilyen típusú kérdésékkel mind női, mind férfi oldalról. Sajna most nem fogom megtalálni, de volt itt anno egy huszonéves szexmunkás nő, aki felhagyott a szexmunkával, miután összejött egy gazdag idősebb férfivel, és azt mondogatta, hogy gyűlöli a fazont, de a luxusról egyszerűen nem akar lemondani. Cserébe a pasi arra kényszerítette, hogy egész nap legyen kihívó öltözetben, és még a fürdőkádban is hordjon magassarkút.

Meg voltak még ezen kívül is hasonló esetek, azzal a különbséggel, hogy nem prosti volt a többi akit itt láttam, de a felfogásuk ugyanaz volt, mint a szexmunkás nőé, nyíltan hangoztatták, hogy a luxusra van szükségük, nem a pasira, és emiatt le kell nyelniük néhány békát, de majd ha kellően meggazdagodtak, akkor váltanak más pasira.

Illetve olyan férfi kommentelő is volt, akinek aranyásó nője volt, és amint lehetősége adódott rá, leváltotta egy még gazdagabb faszira.

Ha neked erre van szükséged, lelked rajta. Ha inkább csak az kell, hogy dögös szexistennő legyen a választott nő, akkor nyilván nem lesz kifogásod. Attól függ, mire vágysz.


Ha érint téged ez a "probléma", vagy csak érdekelnek az elsőkézből származó tapasztalatok, akkor javaslom keress olyanokat itt az oldalon, akik igazan jómódúak, aranyásó nőkkel voltak együtt. Én is az ő tapasztalataikat idéztem.

2023. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De... neked olyan nők kellenek, akiknek az a lényeg, hogy legyen valami menő kocsid, meg márkás cuccaid? Akkor igen.... :(

Én mondjuk az intellektust, fizikai és szellemi igényességet imádom :)

2023. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!