Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az a nő van a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a nő van a legnagyobb hátrányban, amelyik akar gyereket és/vagy nem rajong különösebben a szexualitásért?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok azért csalókák, mert itt is azok panaszkodnak és a társkeresők is azokkal vannak tele, akik NEM találnak az elvárásaik miatt férfit vagy csak nagyon nehezen, nagyon sokára, ezért sokáig látványos a vergődésük.


Tehát aki gyerekes anyukaként keres társat és elvárásai, feltételei vannak.

Aki úgy keresne társat, szabadidőpartnert, hogy maximum heti 1 szex fér bele és az is nyűg.

Illetve aki gyereket akar és családalapításhoz kell egy csomó feltételnek megfelelnie a hímnek.


A másik oldalon meg ott van a 40-50 fölötti, Lang Györgyi külsejű nő a rosszlányokon évek óta, aki biztosan keres vele pénzt, mert ha nem mennének hozzá, akkor nem érné meg neki hirdetnie magát. De mivel szereti a szexet, ezért ha csak 1000-ből 1 férfinek ő az esete, már előnyben van.


Vagy ott vannak az aranyásók, akik bár csinosan néznek ki és adnak magukra (a férfi pénzéből), de nem olyan különlegesek, ami indokolttá tenné, hogy ennyi mindent megkapnak egy szűk, nagyon gazdag férfirétegtől.


Tehát valójában azért nem találkozik a kereslet és a kínálat, mert van egy csomó szingli férfi, aki imádja a szexet, de vagy nincs pénze, vagy ha van, akkor nem arra szeretné szánni, hogy a nő beletegye a tutiba, vagy csak abban az esetben, ha szexuálisan is megfelelő, ami a fészekrakó nőknél a legritkább, mert ott a szaporodás, majd a gyerekről való gondoskodás az első és mindent felülír.


A nők, akik panaszkodnak a férfiakra meg pont ezek a nők, mert aki szereti a szexet ott a külső se számít, meg fogja találni a párját, amelyik nő pedig nem akar gyereket és panaszkodik arról hamar kiderül, hogy a szexet sem igazán szereti. Tehát nem az a baj, hogy szaporodni nem akar, ami hatalmas előny egy nő esetében, hanem vagy az, hogy nem szereti a szexet, vagy az, hogy pl. nem úgy néz ki, mint egy aranyásó és mégis olyan kaliberű férfi kellene neki, amilyen csak aranyásóknak jut.



2023. jan. 13. 14:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%
Jé, vannak még rajtam kívül is olyanok akik nem szopnak és a vanillát szeretik? :)
2023. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg kérdező, igen kezd rohadt unalmas lenni, hogy minden a szex körül forog, pontosabban a ti orgazmusotok körül.

Persze tök jó meg élvezetes, de nem erről szóljon már minden.

2023. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
*ne
2023. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#11: Rengeteg ilyen nő van. Párkapcsolatban is. Szerinted miért van külön kedvezményes SOS francia lehetőség a legtöbb lánynál?


Tele van a világ olyan családos apukákkal, akinek egész életében csak akkor vették szájba a micsodáját, amikor fizetett érte valakinek.


Ez akkor különösen jó, mikor te tudod azt, hogy a lány, akivel most boldog családot alkot az említett férfi, biztosan leszopott a múltban 1-2 embert, mert volt osztálytársad és egy társaságba jártatok. Csak rájött, hogy nem szereti úgy igazán, aztán a fix partnerrel, akivel évtizedekre tervez inkább már az elején se megy bele, mert az exe folyamatosan szopatta volna vagy kényszerfranciát akart az meg kellemetlen és az egésztől elment így a kedve. Vagy dohányzott és rossz ízű volt neki és nyelette folyton.


De ezeket nem fogja elmondani a férfinek. Egyszerűen csak annyit, hogy nem szereti, sose csinálta, talán egyszer próbálta, de nem volt jó, aztán ennyi... És ha szerencséje van egész hátralevő életére megússza a dolgot.


Az még a különösen aljas, amikor ő viszont elvárja a nyalást, de nem viszonozza.

2023. jan. 13. 16:51
 15/39 A kérdező kommentje:
#12: Szólhatna a ti orgazmusotokról is, ha nyitottak lennétek az ismerkedésre. (pajzán kacsintós emoji)
2023. jan. 13. 16:52
 16/39 anonim ***** válasza:
67%

"#12: Szólhatna a ti orgazmusotokról is, ha nyitottak lennétek az ismerkedésre. (pajzán kacsintós emoji)"

A legtöbb nő csak megjátssza az orgazmust, még az is aki azt mondja, hogy nem.

(nincs emoji)

2023. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

#16: Ha így tesztek, akkor meg ne csodálkozzatok, ha a férfi konstatálja, hogy most aztán ellátta alfahím teendőit és ezentúl mindig így fogja csinálni és mellette még a mája is hízik tőle, hogy mekkora csődör.


Senki se gondolatolvasó, ha nem mondod, hogy mit és hogyan szereted. Nem minden nő egyforma ebben sem.

2023. jan. 13. 17:05
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondjuk, hogy nem jó, akkor meg az a baj és el vagyunk könyvelve fapinának.
2023. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Szexuális életem első tíz évében meg voltam győződve, hogy én nem tudok elélvezni. Ebben bennevolt 6 év házasság. Aztán magamhoz tértem. Volt egy elég komoly beszélgetésünk, ahol jeleztem, hogy én semmilyen szinten nem élvezem már az együttlétet. Az első ötlete az volt, hogy vegyek egy vibrit és rendezzem le magam utána.

Végül elkezdtünk utánajárni, kipróbálni dolgokat, és igazából egyre jobb is lett… aztán megpróbálta megúszósan játszani. A egdurvább az az volt, hogy belekezdtünk a dolgokba, és fél percen belül próbálta betenni. (Aznap nem is szexeltünk.)

Mi nem azért nem szexeltünk, mert én nem akartam, hanem mert ő nem volt hajlandó energiát fektetni bele.

Sokkal egyszerűbb elszaladni egy sos franciára.

2023. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak mindkettőtöket, de most hiába mondom, hogy én nem ilyen vagyok, valahogy a hozzátok hasonló nőket nem hozza össze az élet velem.
2023. jan. 13. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!