Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az a nő van a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a nő van a legnagyobb hátrányban, amelyik akar gyereket és/vagy nem rajong különösebben a szexualitásért?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok azért csalókák, mert itt is azok panaszkodnak és a társkeresők is azokkal vannak tele, akik NEM találnak az elvárásaik miatt férfit vagy csak nagyon nehezen, nagyon sokára, ezért sokáig látványos a vergődésük.


Tehát aki gyerekes anyukaként keres társat és elvárásai, feltételei vannak.

Aki úgy keresne társat, szabadidőpartnert, hogy maximum heti 1 szex fér bele és az is nyűg.

Illetve aki gyereket akar és családalapításhoz kell egy csomó feltételnek megfelelnie a hímnek.


A másik oldalon meg ott van a 40-50 fölötti, Lang Györgyi külsejű nő a rosszlányokon évek óta, aki biztosan keres vele pénzt, mert ha nem mennének hozzá, akkor nem érné meg neki hirdetnie magát. De mivel szereti a szexet, ezért ha csak 1000-ből 1 férfinek ő az esete, már előnyben van.


Vagy ott vannak az aranyásók, akik bár csinosan néznek ki és adnak magukra (a férfi pénzéből), de nem olyan különlegesek, ami indokolttá tenné, hogy ennyi mindent megkapnak egy szűk, nagyon gazdag férfirétegtől.


Tehát valójában azért nem találkozik a kereslet és a kínálat, mert van egy csomó szingli férfi, aki imádja a szexet, de vagy nincs pénze, vagy ha van, akkor nem arra szeretné szánni, hogy a nő beletegye a tutiba, vagy csak abban az esetben, ha szexuálisan is megfelelő, ami a fészekrakó nőknél a legritkább, mert ott a szaporodás, majd a gyerekről való gondoskodás az első és mindent felülír.


A nők, akik panaszkodnak a férfiakra meg pont ezek a nők, mert aki szereti a szexet ott a külső se számít, meg fogja találni a párját, amelyik nő pedig nem akar gyereket és panaszkodik arról hamar kiderül, hogy a szexet sem igazán szereti. Tehát nem az a baj, hogy szaporodni nem akar, ami hatalmas előny egy nő esetében, hanem vagy az, hogy nem szereti a szexet, vagy az, hogy pl. nem úgy néz ki, mint egy aranyásó és mégis olyan kaliberű férfi kellene neki, amilyen csak aranyásóknak jut.



2023. jan. 13. 14:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kutya elásva sehol, egyszerűen nem keresek senkit. Nekem túl korai pár hónapos kapcsolatban a szex. Nem tudok idegennel ennyire intim lenni. Én elfogadtam, hogy rosszul vagyok bekötve, és nem teszek ki ennek mást.
2023. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

"Nekem túl korai pár hónapos kapcsolatban a szex."


Igen, ilyesmire céloztam. Tehát akkor nem a szopás hiánya a legnagyobb baj, hanem az, hogy már nem a Viktoriánus korban vagyunk (illetve igen, csak máshogy...), amikor ilyen sokáig fog várni egy felnőtt férfi, amikor a fiatalok meg már egyre inkább úgy szocializálódnak, hogy a pizsamapartin gangbang van, ha anyu nem nyit rájuk öt percenként.

2023. jan. 13. 22:58
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha nekem idegennel kéne szexelnem, azt nehezen tudnám pánikroham nélkül elvégezni. Nem a másikat "váratom", arra várok, hogy ne erőszakként éljem meg a szexet. Ehhez ismernem kell a másikat. Evvan.
2023. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

#23: A tested érzéseit meg is értem, hogy te ezt így éled meg, csak a miértje érdekelne, hogy elméletileg nő vagy te is meg nő az is, aki önszántából lefekszik bármilyen random pasival minimális tudatmódosító (alkohol) hatására, ami inkább kifogásként szolgál, mintsem okként.


Vannak tinilányok, akikre felnőttek szólnak, hogy vegye ki a szájából a másik tinifiú kukiját.


Meg olyan nők, akik tök sokat beszélgetnek vadidegenekkel online, aztán plátói szerelemre lobbannak irántuk és kb. bizonyítékkal semmit sem tudnak róluk, csak elhiszik csont nélkül, amit állított magáról, ergo: ők sem ismerik.


És akkor itt vagy te, aki ilyet mondasz, hogy pánikroham törne rád meg erőszakként élnéd meg.


Molesztáltak kicsi korodban vagy volt valami ilyen jellegű traumád?


Illetve miért időtényező függvénye az, hogy valakit úgy érzed ismersz-e?


Gondolok itt arra (elméleti fejtegetés), hogy amennyiben egy magánnyomozó teljesen lecsekkolja és te fél nap alatt átfutod az elmúlt években folytatott összes privát Messenger beszélgetését meg emailezését, látod, hogy nincs priusza, látod az ügyfélkapu adatait, hol meddig dolgozott, milyen dolgokkal volt orvosnál, milyen gyógyszereket szedett, stb. akkor hirtelen jön a bizalom, mint valami fénysugár az égből, megvilágítja a szívedet és onnantól elkezd nedvesedni a punci, amikor átkarolja a derekadat (bocs a vulgáris kifejezésért) ahelyett, hogy éppen libabőrös lennél és beszoronganál? Vagy hogyan kell elképzelni?


Ha pedig egy zárkózott, visszahúzódó srác, akiről még a közösségi oldalakon sincs semmi infó és kevés a barátja és tőlük sem tudsz meg sokkal többet, közös ismerősötök pedig nincs, akkor a végtelenségig húzzátok, nyúzzátok egymást és sehogy se jön az a fránya bizalom, de pár hónap múlva meg már úgy tekintesz rá, mintha a testvéred lenne, tehát észrevétlenül friendzoneba került. Egy tök jó barát, akivel annyi közös élményt megéltetek együtt, de valahogy a kémia a mai napig nem jött. Nem irtózol már a testnedveitől és az érintésétől semleges esetekben (például isztok egymás után meg megmasszírozod a vállát, ha be van állva és ő is fordítva a tiédet, esetleg látjátok egymás micsodáját mikor egy tóparton átöltöztök), de valahogy az a szexuális izgalom nem jön sehogy sem.


Bocs a sok kérdésért, de tényleg érdekelnének ezek a dolgok.

2023. jan. 14. 01:03
 25/39 anonim ***** válasza:

Én imádok szexelni, nálam a napi 2 is oké (ha nincs izomlázam edzés után) és van párom. Szeretem, imádom és 0-24 kívánom.


Viszont évekkel ezelőtt megfogalmazódott bennem, hogy nem akarok gyereket.. miért? Világ miatt. Magam miatt, stb. Ő viszont szeretne. Így ha tényleg ő a nagy Ő, akkor miatta bevállanám. Egyébként nem.. :/

2023. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked újdonság, hogy a nők, ugyanúgy, mint a férfiak, különbözőek? Léteznek olyan férfiak, akik kinyírják a családjukat, ha te nem ilyen vagy, tátott szájjal kéne csodálkoznom, hogy de hát... te is férfi vagy elvileg, akkor hogy lehet ez... ?


Semmilyen traumám nincs. Mindkét szülőm él, együtt vannak, szeretik egymást és engem.


Miért idő függvénye? Minden kapcsolat az idő függvénye. A haverod is úgy lesz valaki, hogy időt töltötök együtt.


Nem adatok érdekelnek, hanem az adott ember. Az adatok csak szavak. Nem akarom, hogy hozzámérjen, akit csak adatokból ismerek. Tényleg nem tudom elmagyarázni, egyszerűen így érzem.


Már itt elcsúsztam a másiknál, hogy valakinek a pöcsét látni nem semleges dolog. Én a lánybarátaimat sem láttam meztelenül. Te és én sem vagyunk egyforma emberek.

2023. jan. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

#25: Önmagad és a leendő gyerek érdekében ne tedd. Ez nem egy olyan dolog, amit kipróbálunk, aztán majd visszavisszük, ha mégse kell. A "nagy ő" meg megint nem olyan, hogy most így érzed, aztán miután eltelik 1-2 év annyira megromlik a kapcsolatotok, hogy vele sem tudsz már együtt élni, de nélküle meg nehéz lesz egyedülálló anyaként a gyerekkel.


Bevállalni be lehet olyanokat, mint szexuális dolgok, amikből maximum egy rossz emlék lesz vagy szakítotok miatta (pl. swinger). Még egy albérletet is. De ha már ismeritek egymás pénzügyi kultúráját, akkor egy közös lakás, közös vállalkozás is jöhet. Maximum elúszik pár millió és egy életre meggyűlölitek egymást, de ezek tárgyak. A cég is és az ingatlan is, nem egy emberi lény, akinek megnyomorítjátok a lelkét. És ne hidd, hogy ha színleg vagytok együtt, azzal nem nyomorítjátok meg. Lehet, hogy pont attól lesz defektes, mert azt hiszi azt jelenti a szerelem, amit nálatok lát, közben meg gyűlölötek egymást, csak a gyerek miatt színészkedtek.


Még egy közös kutyát vagy cicát is inkább, egy állat másképp kötődik, kevésbé intelligens.


Egy gyerek akkor embert próbáló feladat, ha minden álmod és vágyad az, hogy valami növekedjen benned, hogy megszülhesd, hogy a karodban tarthasd, hogy szoptathasd és alig várod a kis cuki tündérborsónak cserélni a pelusát és megtörölgetni és megfürdetni, miután lehányt, lefosott, lepisilt.


Nem akkor, ha igazán nem akarsz...

2023. jan. 14. 01:20
 28/39 anonim ***** válasza:

27. Nyugi, ha lesz is egy gyerek, nem most. Én 23 vagyok, ő 22 lesz nyáron.


Nem tervezem, én inkább önző módon csak vele akarok foglalkozni.

2023. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

#26: "Léteznek olyan férfiak, akik kinyírják a családjukat, ha te nem ilyen vagy, tátott szájjal kéne csodálkoznom, hogy de hát... te is férfi vagy elvileg, akkor hogy lehet ez... ?"


Az alapösztön bennem is bennem van, csak az intelligenciám és szocializációm miatt sokkal kreatívabb és szélesebbkörű az "üss vagy fuss"-ra adott válaszom, minthogy embert öljek.


Illetve ugyancsak az intelligenciám miatt kerülöm azokat a szituációkat, ahol olyan élethelyzetbe csúszok bele, ahonnan ténylegesen nincs kiút. Mert olyan élőlény nincs a Földön, ami nem próbál meg a maga módján támadni, amikor sarokba szorítják és az életére törnek. Ez az "életre törés" pedig lehet egy folyamatos, ÉVEKEN át tartó verbális erőszak.


Én inkább azoktól az emberektől félek, akik azt állítják, hogy ők aztán soha, semmilyen körülmények között. Mert az olyan vagy hazudik, vagy egyáltalán nem ismeri önmagát.


Javaslom tanulmányozásra a Stanfordi börtönkísérletet. Minden emberből ki lehet hozni az állatot. A mi felelősségünk, hogy elkerüljük azokat a szituációkat felnőtt életünkben, hogy éveken, évtizedeken át tartó folyamatos frusztrációnak, lelki terrornak, zsarolásnak és hasonlóknak legyünk kitéve. Mert ezek hosszútávon kihozzák belőlünk a legrosszabbat, az állatot.


Az már más kérdés, hogy aki családilag úgy szocializálódott, hogy mindenkit ütöttek-vágtak, az valószínűleg emiatt olyan társat is fog találni, aki hasonló kultúrkörből jött. Vannak, akik sajnos így élnek. Ez az, ami szocializációs probléma.


"Nem adatok érdekelnek, hanem az adott ember. Az adatok csak szavak. Nem akarom, hogy hozzámérjen, akit csak adatokból ismerek."


Érdekes... Én a tényszerű adatokban jobban bíztam mindig, mert az az igazság, mint abban, amit valaki kiejt a száján. Azzal mindig úgy voltam, hogy bármikor hazudhat is.


"Már itt elcsúsztam a másiknál, hogy valakinek a pöcsét látni nem semleges dolog. Én a lánybarátaimat sem láttam meztelenül. Te és én sem vagyunk egyforma emberek."


Nem valami mélykeresztény neveltetést kaptál? Hitgyüli, Jehova Tanúja, stb.

2023. jan. 14. 01:40
 30/39 anonim ***** válasza:
81%

Ateista vagyok, semmilyen hitben nem neveltek.


Elég érdekes, hogy engem találsz furának, nem azt, aki azonnal bekapja egy idegen farkát. Ez is mennyit elmond erről a szomorú világról.

2023. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!