Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogadják el csendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadják el csendben sőt választják önként a nők a társtalanságot míg a férfiak viszont háborognak, acsarkodnak miatta?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 15:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak az átlagot nézzük, akkor a nők életrevalóbbak, talpraesettebbek. A szexet nem mint kilóra vett üzletet kezelik, ami jár, akár a másik fél kárára is. Tudja egy nő hogyan gondoskodjon magáról, a testi, lelki szükségleteiről, mert hamar megtanulta, hogy más nem igen fog. A legtöbb férfi ezzel szemben kvázi minden szükségletét más fáradtságára élvezne, akár a másik fél hátrányára, kényelmetlensége árán is. Így tehát nehezen dolgozza fel, ha magát kell ellássa minden téren.
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
95%

Én csak a “magas igények”-re reagálnék:

Én egyedülálló szülő vagyok, így pontosan tudom, hogy sokaknak nem én vagyok az igénye, pláne, hogy nem lesz több gyerekem (Szlovákiában gondoskodtak erről némi euróért cserébe) .

De van annyi önbecsülésem, hogy olyan kapcsolatba ne menjek bele, ahol nem tartanak megfelelő partnernek.

Lehet csak én látom így, de ez a “nem randiztam volna veled, míg nem adtam lejjebb az igényeim” iszonyatosan megalázóan hangzik.

2023. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
20%
Én minden ilyen, kemény és nagyon önálló nőnek élethosszig tartó egyedüllétet kívánok és úgy tudom, hogy ez már nem pejoratív. :D
2023. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
94%

33


Köszi💙


Neked pedig azt kívánom ami téged tesz boldoggá!

2023. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
27%

#32: Azzal nagyon nagy plusz pontot kapsz, hogy még így is képes voltál elköttetni magad, hogy Szlovákiáig kellett érte menned. A legtöbb ilyen gyerektelen nővel az a baj, hogy annyira sérültek mentálisan és buzog bennük a feminizmus, hogy elvárnák, hogy mindig gumiban szexeljünk.


Az igény lejjebb adásra viszont annyit reagálnék, hogy nem mindegy a mikéntje. És a története sem.


Mert ha azért adod lejjebb, mert nem jött el a herceg fehér lovon, akkor más, mintha azért, mert jó párszor eljött csak kiderült, hogy nem őt akartad és nem ebben a formában. Tudom, tágyiasító, de nekem nem kell más levetett rongya. Ne azért legyen velem, mert x mennyiségű jó pasi átverte a fejét.


És lehet rajta felhördülni meg önérzeteskedni, de ti nők már attól felháborodtok, ha a barátnőtöknél próbálkozok be először. Úgy, hogy kb. semmi nincs, csak flörtölgetek vele, aztán ha ő kikosaraz, akkor veletek próbálok meg flörtölni. Ha az elején bejöttem is 10-ből 9 nőben van annyi önérzet, hogy már csak azért se jön össze egy ilyen szituációban.


Én meg jelentkezzek önként szamárnak, amikor a lovak nem jöttek be...


És nagyon vékony a határvonal aközött, hogy valakinek van múltja, mert mindenkinek van, főleg bizonyos kor után és aközött, amikor egy fordított licitet próbál játszani. Ahhoz hasonló, mint mikor a fiatal gyerekek piát akarnak venni és mikor összedobják a pénzt kezdik számolgatni, hogy melyik lenne a leggazdaságosabb, amit még meg tudnak fizetni. Hát köszi. Ez meg olyan, mintha neked azt mondja a pasi, hogy nem vagy igazán a típusa, de dugható kategória vagy, nem szégyenkezik veled a barátai előtt és legalább te tudsz főzni, nem úgy mint az exe meg az sem utolsó, hogy te leszopod és le is nyeled, mert a modell barátnőjétől azt sosem kapta meg. Téged sem dobna fel a dolog.


Egyáltalán az is érthetetlen, hogy ilyen értelemben miért is kell leadni az igényeket? Az megalkuvás lenne.


Az igényeket nem leadni kell, hanem ÁTGONDOLNI. Hogy biztosan mi akarjuk-e az adott herceget vagy csak a társadalomnak akarunk-e megfelelni vele.


Hogy biztosan mi látjuk csúnyának azt a szimpatikus férfit, vagy csak a társadalom szemével, kívülről nézzük önmagunkat és kettőnket és elképzeljük, hogy az esküvőn mindenki azt mondaná, hogy ki az a csúnya kis gnóm a szépséges xy mellett?


Amennyiben igen a válasz nem kell leadni az igényeket.


De ha ezzel elgondolkodtál, akkor lehet, hogy érdemes lenne átgondolni bizonyos dolgokat. Legyen az 180 centi vagy diploma (mármint maga a papír, nem a vele társított intellektuális szint, ami papír nélkül is lehetséges, ugyanakkor a papír sem garantálja), de még az anyagi helyzettel kapcsolatban is lehetséges, hogy azért az értékes idődből (amiből órákat pazarol el a legtöbb ember semmittevéssel, közösségi oldal görgetéssel) érdemes lenne néhány (csak néhány) emberre rászánni valamennyi időt és megismerni, hátha kiderülne, hogy nem tróger és ha lenne motivációja, lenne valaki, aki végre emberszámba veszi, akkor megpróbálna felnőni a te szintedre.

2023. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
64%

Azzal nincs baj ha valaki szingli fiatalon, de egy bizonyos kor felett lenézik.

A férfiaknál nagyobb szégyen a többi férfi szerint!


Persze jogosan ugyan akkora szégyen vagy egyáltalán nem az, de ha már megvetnek valakiket ez miatt, akkor már inkább a férfiakat!

2023. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
89%

Mert a pasiknak sok esetben a nő presztizs kérdés is. Ha van olyan nő aki a feleséged (esetleg még dicsekedhetsz is vele) kapod az elismerést, hogy milyen jó vagy.

Míg a nők már nem kényszerülnek bele házasságba, kapcsolatba. A megélhetést már egyedül is meg tudják adni maguknak.

Így mi marad? Az, hogy abban az esetben akarok párkapcsolatot ha jól is érzem magam benne. Szeretve vagyok, biztonságban érzem magam és érdekel a másik, mint ember. Régen mi volt? Házasodjatok össze, hogy gyarapodjon a vagyon és ment a megcsalás, törvénytelen gyermek, megalázás.


Amíg a nőknél a pár nélküliség általában önkényes és ha akarnak lehetne párjuk addig az idősebb pasiknál ez nem önkény, hanem kényszer sok esetben. Amelyik pasinál szintén önkényes az egyedül lét az nem fog azon panaszkodni, hogy nem talál párt vagy szexre partnert. Nem nem talál, hanem nem mindegy hogy kit. Hogy egy "amúgy bottal se, de jobb mint a semmi" párt/partnert vagy egy "basszus, ez a nő annyira megfogott hogy hegyet is másznék érte".

2023. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
84%
#35-os te egy nagyon megkeseredett ember lehetsz, ha igy frocsogsz a nokre. Kivanom, hogy talald meg a lelki beked.
2023. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy eddig is sok olyan nő volt, aki egyedül maradt, mert elvált vagy megözvegyült, és nem keresett utána más férfit (maximum alkalmi szexet), és úgy nevelte fel a gyerekeit stb. Szóval a nőknek mondhatni eddig is benne volt a pakliban, hogy egyedül maradnak előbb-utóbb.

Amúgy meg családtagok, barátok mindig lehetnek az ember mellett, nem kell feltétlenül romantikus partner,főleg ha az egyébként több energiát vesz el tőlünk, mint amennyit ad.

2023. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
94%

A nő azért válassza csendben a társtalanságot, mert jobb egyedül mint egy társas magány féle kapcsolatban. Jóval többre vágyik pl, mint csak a testi szükségletek kielégítése, ezért alaposabban is analizál. Ha nincs megfelelő férfi, akkor ez a "rendszer" be se kapcsol. Magára koncentrál, magába fektet, halad az útján.


A férfi ezzel szemben olyan életbevágó kérdéseken töpreng minden második nő láttán, hogy vajon hova engedi az ejakulációját, mekkorát tud majd ejakulálni általa, mire fogja használni majd az ágyban hogy ő minél nagyobbat élvezhessen majd. Pont. Emiatt persze frusztrált, mert tengernyi nő, de egy se veszi be a szájába pont az ő hímvesszőjét. Bezzeg más hímvesszőjét igen, és így tovább. Ilyenkor pedig nem marad más, mint acsarkodni, és gyűlölni mindenkit.

2023. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!