Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy a pénzre mennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a pénzre mennek a csajok a párkeresésben?

Figyelt kérdés

És ezt nem egy incel, hanem egy DIPLOMÁS NŐ mondja!!!


" Önt nem befolyásolták egzisztenciális félelmek?


A pályám elején is azt mondtam, ha a férjem nem keresne jól, már nem lennék tanár. A mi iskolánkban is elhangzott már, de szerintem sok helyen, hogy a jól kereső férjek tartják el a magyar oktatást. Szerintem ennek nem szabadna így lennie.


Ne azért maradjon meg az oktatási rendszer, mert a bölcsész lányok informatikus fiúkkal ismerkedtek meg az egyetemen. Ne tekintsük természetes állapotnak, hogy valaki minimum negyven órát dolgozik egy héten, és nem tud belőle normálisan megélni. Én szerencsés helyzetben vagyok, mert nem jelent gondot, ha egy-két hónapra kiesik a fizetésem. De egy pedagógus házaspár, ahol minden forint ki van számolva a magánórákkal együtt, nem tudja ezt megtenni."


Itt a cikk, bár tudom, hogy sokan még klikkelni is buták és lusták: [link]



2023. jan. 15. 11:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Te max úgy vagy tanár mint én Michelle Obama. Vagy ha az is vagy akkor tényleg nagy baj van az oktatással..
2023. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem vágom, hogy a magyarországi oktatási rendszer csődjéből hogyan következik a nők anyagiassága, de feltételezem mindjárt jön valaki, aki néhány logikai bakugrással és még több érvelési hibával ezt elmagyarázza nekem.
2023. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1. Szerinted miért lennék tanár? Honnan veszed ezt? Ha az űrrepülésről írtam volna, akkor űrhajós volnék?
2023. jan. 15. 11:45
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Az idézett rész arról szól, hogy mekkora szégyen, hogy nem képesek normálisan megfizetni a pedagógusokat.
2023. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Kereslet-kínálat sajnos. Ha van aki elvállalja ennyiért, akkor minek emeljenek... Ugyanakkor jobb lenne ha adnának versenyképesebb fizetést, mert akkor több jelentkező közül lehetne válogatni így emelkedne az oktatás minősége.
2023. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%

"A pályám elején is azt mondtam, ha a férjem nem keresne jól, már nem lennék tanár."


Vagyis akkor mégsem vagy tanár? :D Zavart érzek az erőben...

2023. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

A tanárok keveset keresnek --> A nők a pénzre mennek


Nem értem a logikát :D

2023. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ez egyáltalán nem felnőtt párkapcsolatok kategória.. Ha ennyire a tanárok fizeteserol akarsz beszélni akkor menj a közoktatás vagy a politika kategóriába.
2023. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megszólalás szerintem is azt sugallja, hogy ha nem lenne egy olyan párja, akivel KÖZÖSÖEN fenn tudnák tartani a családot, amit alkotnak ketten (vagy akár a gyerekeikkel, erről nincs szó, hogy van-e vagy nincs), akkor nem tudna tanárként dolgozni. Ha a férje is keveset keresne, akkor ő nem lenne tanár, ergo jobban fizető állást vállalna, hogy meg tudjanak élni. Számomra ez jött át, nem pedig az, hogy pénzre mennek.

Egyébként a cikk címe az ilyen incelek számára félrevezető, mert csak azt írja hogy jól kereső FÉRJEK tartják el a magyar oktatást, de rengeteg férfi tanár is van, ott akkor a jól kereső FELESÉGEK támogatják a férfit...

(A cikk címe valószínűleg azért ez, a tanári és tanítói, óvoda pedagógusi pályák elnőiesedtek.)

2023. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Na pont ezért kéne normális fizetést adni a tanároknak, hogy egy cikket tudjon mindenki értelmezni.
2023. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!