Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy a pénzre mennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a pénzre mennek a csajok a párkeresésben?

Figyelt kérdés

És ezt nem egy incel, hanem egy DIPLOMÁS NŐ mondja!!!


" Önt nem befolyásolták egzisztenciális félelmek?


A pályám elején is azt mondtam, ha a férjem nem keresne jól, már nem lennék tanár. A mi iskolánkban is elhangzott már, de szerintem sok helyen, hogy a jól kereső férjek tartják el a magyar oktatást. Szerintem ennek nem szabadna így lennie.


Ne azért maradjon meg az oktatási rendszer, mert a bölcsész lányok informatikus fiúkkal ismerkedtek meg az egyetemen. Ne tekintsük természetes állapotnak, hogy valaki minimum negyven órát dolgozik egy héten, és nem tud belőle normálisan megélni. Én szerencsés helyzetben vagyok, mert nem jelent gondot, ha egy-két hónapra kiesik a fizetésem. De egy pedagógus házaspár, ahol minden forint ki van számolva a magánórákkal együtt, nem tudja ezt megtenni."


Itt a cikk, bár tudom, hogy sokan még klikkelni is buták és lusták: [link]



2023. jan. 15. 11:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Pont ellenkezőleg. A tanárok, meg általában a pedagógusok között, sokkal több a nő. Akik annak ellenére választják ezt a hivatást, hogy nincs se megfizetve, se megbecsülve. Ha a pénzre mennének, akkor keresnének egy kényelmes irodai állást, ahol megkeresik a dupláját.
2023. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Vilagosan ertelmezheto a cikk. Ha nem lenne jol kereso ferje, palyat valtana es meg kevesebb tanar lenne. Errol szol es pont. Mint ahogy rengeteg tanar ezt is teszi, az en diplomas tanarno ismerosomnek nincs jol kereso ferje, igy fogta magat a no, es elment BOLTI ELADONAK, mert meg azzal is jobban keres, mint tanarkent.
2023. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
2%

10. "de rengeteg férfi tanár is van, ott akkor a jól kereső FELESÉGEK támogatják a férfit..."


Atyaúristen, dehogy! A keveset kereső férfi tanárok, főleg a fiatalabb generáció tagjai akik már a szegényes fizetéssel kezdik az életet, azzal szembesülnek hogy a nők nem is választják őket párjuknak a szörnyű egzisztencia miatt. Érted mit akart mondani a kérdező?


Hogy a szegény keveset kereső tanárnők a jól kereső férjükre támaszkodnak.

A szegény keveset kereső férfi tanárok viszont jellemzően a pártalálással is gondban vannak, mert a nők nem szokták úgy támogatni anyagilag a férfiakat, mint ahogy a férfiak a nőket. Te hol élsz, hogy ezt nem látod? Vagy csak megjátszod, hogy ez nem így van, de közben te is tudod? A férfitől el van várva, hogy sokat keressen, különben egy csődtömeg az életben. A nő nem.

2023. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

A 14. válaszoló lepontozása undorító! 100%-ig igazat ír.

Pl.: Mamahotel. Pasinál, hacsak nem fullos ház, és jó pasi, akkor le sem köpi a csaj.

Csajnál, nem kizáró, mert ő a pici hercegnő, akit óvnak a szülei.


Egy csaj simán kap pénzes eltartó pasit. De egy srác? Őt mikor tartja el a csaja? Talán, ha strici, vagy olyan teste van, mint Kriszhemszvörtnek.

2023. jan. 15. 13:01
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Atyaúristen, dehogy! A keveset kereső férfi tanárok, főleg a fiatalabb generáció tagjai akik már a szegényes fizetéssel kezdik az életet, azzal szembesülnek hogy a nők nem is választják őket párjuknak a szörnyű egzisztencia miatt. Érted mit akart mondani a kérdező"

Ez úgy hülyeség ahogy van. A megye legjobb gimnáziumába jártam és itt jellemző volt, hogy ide jönnek a fiatal pályakezdők (meg a nem pályakezdők is) mivel tanárként olyan feltételek voltak hogy jó volt ott tanítani (a fizetés viszont nem volt más mint más állami gimnáziumban) Volt vagy 5 30 év alatti férfi tanárom és szó szerint mind párkapcsolatban élt/házas volt. Illetve ha végigmész egy tanári szakon azért ott is vannak bőven férfiak akiknek van párjuk. Pl.en most kapásból tudok mondani 3 olyan egyetemista ismerősömet akiknek a párja a tanárin tanul.

2023. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
65%

Úgy vagy te diplomás nő, mint én űrkutató, sehogy. Messziről lerí, hogy egy vagy a sok szánalmas, hisztis incel közül, tagadni is kár.

A 14 meg egyáltalán nem ír 100%-ig igazat, sokkal inkább baromságot. Te sem gondolhatod komolyan, hogy csak a női tanároknak van férjük/barátjuk. 🤦🏻‍♀️ Undorítónak max az undorító, ahogy kamu diplomás nőnek kiadva magad fröcsögsz jobbra-balra.

Amikor én jártam suliba kivétel nélkül minden férfi tanárnak volt felesége, a többségnek gyerekei is. Húgommal nagy köztünk a korkülönbség, ő pár éve végzett a sulival, ott is volt kb minden férfi tanár házas volt. Kolléganőim gyerekeinek iskolájában dettó, azok a férfi tanárok, akik az ő gyerekeiket tanítják mind családos emberek. És egyáltalán nem adoniszokat kell ám elképzelni, nálunk sokkal inkább átlagos és valamivel átlag alatti kinézetű tanárok voltak.

De persze-persze tudjuk, ez mind kamu, ilyen nem létezik, csak nektek lehet igazatok blabla. Uncsi.

2023. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

17

Az a legviccesebb, hogy az itt siro nyomorekok, akik azert nem keresnek loszart sem, mert a kotelezo sulis korok letudasa utan lofszt se tanultak eletukben, kb egy nyelvet sem beszelnek normalisan es szpnak valami gyarban vagy hasonlo meloval, az erdeklodesi koruk pedig kimerul a masok szidasaban es a melo utan a gyk-n haborgassal, egy kalap ala veszik magukat egy ertelmisegi tanarral es azt hiszik, hogy ugyanabban a cipoben vannak :DDD

2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez is igaz, hogy simán vehetjük alapul, hogy ki hány fiatal, szingli férfi tanárt ismer. Én kezdem: egyet se. Eleve a férfi tanár ritka, de mindegyik házas, akit ismerek. A legfiatalabb biztosan 30 alatt van, olyan 27-re saccolom.

Ha csak a pénzre mennek a nők, akkor mindegyik szingli lenne.

2023. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
2023. jan. 15. 13:49
 20/30 anonim ***** válasza:
82%
Te akarnál nyomorba szülni?
2023. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!