Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy a pénzre mennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a pénzre mennek a csajok a párkeresésben?

Figyelt kérdés

És ezt nem egy incel, hanem egy DIPLOMÁS NŐ mondja!!!


" Önt nem befolyásolták egzisztenciális félelmek?


A pályám elején is azt mondtam, ha a férjem nem keresne jól, már nem lennék tanár. A mi iskolánkban is elhangzott már, de szerintem sok helyen, hogy a jól kereső férjek tartják el a magyar oktatást. Szerintem ennek nem szabadna így lennie.


Ne azért maradjon meg az oktatási rendszer, mert a bölcsész lányok informatikus fiúkkal ismerkedtek meg az egyetemen. Ne tekintsük természetes állapotnak, hogy valaki minimum negyven órát dolgozik egy héten, és nem tud belőle normálisan megélni. Én szerencsés helyzetben vagyok, mert nem jelent gondot, ha egy-két hónapra kiesik a fizetésem. De egy pedagógus házaspár, ahol minden forint ki van számolva a magánórákkal együtt, nem tudja ezt megtenni."


Itt a cikk, bár tudom, hogy sokan még klikkelni is buták és lusták: [link]



2023. jan. 15. 11:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akarna. Az ilyen embereknek csak az számít, hogy mivel ő is felnőtt nélkülözve sok mindent, miért ne tudna az ő gyereke is így felnőni. Az ilyen emberekben nincs igazi szeretet, csak irigység és féltékenység, önteltek és arrogánsak. Elvárják, hogy egy nő nyomorba szüljön nekik, az már nem számít, hogy a gyereknek milyen. Az ilyen embereknek nem való család. Egy igazi, szeretetteljes ember arra törekszik, hogy a szeretteinek és legfőképp a gyerekének ne kelljen olyan életet elszenvednie, mint amilyet neki kellett.
2023. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
42%

Ovónéni vagyok! Mi a francot csináljak, ha pont egy informatikusba szerettem bele???

Igen, 5x annyit hoz haza, mint én

2023. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"nyomorba szülni"


Akkor tisztázzuk. ÉN, esküszöm, hogy tisztelem azt, ha a nő már az ismerkedéskor nyíltan elmondja, hogy ő a pénzre megy. De ne a diplomámat, meg a "mivel foglalkozol" kamukat tolja, hanem nyíltan mondja meg, hogy tetszik a kocsim, meg, hogy neki kell havi X összeg a kiadásaira. Ez korrekt!

De ne játsszuk a "Várok az igazira, aki mindegy milyen csak szeressen és keressen havi 600+ -t...de csak a gyerek miatt, nekem nem kell."


És igen!!! Cserébe én is elvárhassam, hogy legyél 180, nyeld le, és ne legyél 22-nél öregebb!

2023. jan. 15. 14:45
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23

Rohadt nagy tévedés!

Az, hogy van egzisztenciád, meg normális eleted, normális szakmád, az az alap! Nem pénzre megyek! Ha pénzre mennék, akkor ez elég lenne, és már rég boldog lennék, mivel, a legtöbb férfi hozza ezt a szintet! De ez csak a beugró szint, arrol nem beszélve, hogy a legtöbb nő, nem maga miatt nézi, hanem utódlás szempontjábol! Magát teljesen jól eltatartja! 🙄

2023. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%

23

"És igen!!! Cserébe én is elvárhassam, hogy legyél 180, nyeld le, és ne legyél 22-nél öregebb!"


- El is varják sokan! A baj azzal van, amikor gyakorin a hozzád hasonló kis hülyek, ezt totál ingyen várják el. A fullos nő az kéne, de nyujtani cserébe semmit nem tudsz!

Miközben, attol félsz, hogy kiássák a nem létező aranyadat

2023. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

24.


Utódlás???? Ja, kötelező a nőkkel szaporodni? Mert NEKEM a "párkapcsolat" az egy PÁR kapcsolata, ami 2 embert jelent.

2023. jan. 15. 14:53
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

24

Nem kötelező! Viszont, szerencsere gyerek nélkül sem kötelező élni!

Én szeretnék gyereket, ezért számomra fontos! Eleve nem pocsékolom az időmet olyan férfira, akivel ez nem megvalósithato a rossz egzisztenciája miatt! Nem baj, ha te nem akarsz, van sok, aki szeretne.

2023. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
94%

Elég megnézni a kulcsszavakat hogy látni lehessen hogy ennek a kérdezőnek nem érdemes érdemben válaszolni.

A 23. hsz-ére meg annyit, hogy nyelje le magának az ilyen. Sose fog egy nőnek se kelleni.

2023. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%

Vicces, hogy úgy kezdted, hogy ezt diplomás nőként mondod, de 3 percen belül kiderült, hogy incel vagy :D


Egyébként ha ettől megnyugszol: Igen, számít a pénz IS egy párkeresésnél. Minek jönnék össze olyan pasival, aki nem tudja kifizetni egy nyaralás rá!! eső felét. Engem nem kell hogy eltartson bárki, elég jól keresek, de egy minimálbéres segédmunkás (már a szellemi különbségeken kívül) is hogyan fizetné ki akár csak a rá eső részt bármiből.

2023. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29.


Ha elolvasod az egész kérdést, akkor világos, hogy NEM ÉN vagyok a diplomás nő, aki ezt mondja, hanem a belinkelt cikk alanya.

2023. jan. 22. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!