Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért kerülik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kerülik a pszichés beteg nőket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 20:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Vajon miért
2023. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Mert pszichés betegek.
2023. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a férfiak, mindenki kerüli az ilyen embert párkapcsolatra
2023. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vonzó a mentàlis betegség?
2023. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
99%
Van elég gondom így is... 😂
2023. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem kerülik, sőt, előnyben részesítik mert könnyű préda. Csak közben meg utána panaszkodnak és áldozatnak állítják be magukat.

Nőként írom. Nem érdekli őket, csak dugható legyen. Aztán meg minden bajuk van a pszichókkal, pedig maguknak keresték a bajt. Sok ilyet végigasszisztáltam fiatal koromban. Öszintén szólva, nem tudom őket sajnálni. Mindenki mondja hogy ez nem oké. Anyuka, testvérek, barátok. De neki ez kell. Hát oké. Nem a mi dolgunk 🤷 Két évtizede, felnőttként, kerülöm ezeket a szitukat. Nem érdekel, semmi közöm hozzá, oldja meg maga.

2023. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
45%

6/6


Te magad is mentális beteg vagy, mert minden kérdés alatt megtalálod a módját felmondani a 'férfiak mind szexmániás barmok' mantrát, ami elég kóros.

2023. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
En a pzsiches beteg ferfiakat is kerulom
2023. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Mióta vonzó a mentàlis betegség?"


Azt nem tudom megmondani, de láttam egy lányt akinek szinte az összes végtagján hegek voltak a vágásoktól, nagyon szép volt. Meg szerintem hűségesebbek is az ilyen lányok.

2023. jan. 19. 20:23
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
#7 soha életemben nem írtam olyan választ hogy a férfiak mind szexmániás barmok. Annál is inkább mivel szeretem a jópasikat és a szexet, és jelenleg a második házasságomban élek és két gyerekem van. Valakivel összekeverni tetszik, kedves frusztrált Edricus Anxious!
2023. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!