Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért kerülik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kerülik a pszichés beteg nőket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 20:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
9. Manipulalhatibbak ..
2023. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
43%

Undorító ami itt megy...kb. mintha aki mentális beteg lenne az már nem is ember és magára kell hagyni. Sok általánosítás, meg felszínes gondolkodás, erre vagytok képesek. Örüljetek neki, hogy nektek nem jutott ebből a pokolból és ahelyett, hogy még belerúgnátok abba, aki a földön van, gondolkozzatok el milyen szerencsések vagytok.


Én borderline vagyok és több éves párkapcsolatom van, mellette járok terápiára. Ilyen is van. Mellesleg a srácokat vonzza az őrület, mint a legyet, ha szép hölgyről van szó.

2023. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
80%

32: Sajnálom a helyzetedet, de én személy szerint azért is írtam az elején, hogy van elég bajom, mert én sem vagyok százas.

Szuper-érzékeny vagyok hallás tekintetében, plusz nem diagnosztizált, de enyhe bipolaritás van, gyerek korom óta, annyi van, hogy negyven felett beállt egy olyan szintre, hogy nem okoz nehézséget a munkába-járás, ki bírok kelni az ágyból ha lenti fázisban vagyok. Plusz, benne vagyok egy control MR-re visszajárós balhéban, jó lenne már* végére járni, mert Meniere gyanús vagyok. (Nem tudok, csak X pózban aludni, különben elszédülök és akár hányásig is elmehet a dolog). Már voltam audologián, FOG, most legutóbb neurológián jártam, csináltak több MR-t is, de a doki elmondta, hogy van a zagyamban három hely ami elég erősen eltérő a neurotipik emberektől. Ezért is kellene visszamennem megint controlra. *De már leszarom. :D Más story.


Szóval, nem biztos, hogy poén lenne egy bipolárissal vagy borderline-al ismerkednem. (Önkritika alert: de amúgy sztem senkivel sem 😂) :)

2023. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sok olyan borderline van aki egészséges embereket tesz tönkre, legtöbbször a gyerekeit. Elhiszem hogy van nekik szükségük társra de legalább gyereket ne vállalnának és választanának másik mentális beteget párnak ha már ennyire jó emberek.
2023. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem kerulik .. sokan az ilyeneket hasznaljak ki. Aki picit is ert az emberekhez az ranezesre eszre veszi azt a not amelyik lelki beteg es konnyen megdugja.
2023. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kihasználásról van szó. Egy borderline lány azt írta, megszokta már, hogy a férfiak szexualizálják a betegségét, vágásait, mert így legalább kevesebb eséllyel‎ hagyják el. Ha egy férfi pedig szereti, ahogy a párja kárt tesz magában, akkor mindkettő fél számára előnyös egy ilyen kapcsolat.
2023. jan. 20. 14:55
 37/38 anonim ***** válasza:
73%

"Ha egy férfi pedig szereti, ahogy a párja kárt tesz magában, akkor mindkettő fél számára előnyös egy ilyen kapcsolat."

Atya úristen.

Ez rettenetesen beteg gondolkodás és de, ez attól még kihasználás, hogy te idealizálod. Neked is komoly segítségre lenne szükséged, nagyon elborult vagy.

2023. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
35 Ez milyen hülyeség. A lelkibetegek legnagyobb része megközelíthetetlen. Aztán van egy rakás nő aki atom elefánt bőrrel és letompult emiatt bombabiztos idegrendszerrel rendelkezik, csak éppen szeret szexelni mindig mással. Azonkívül a lelkibeteg egy kb olyan fogalom mint amit mindenkire rámondanak ha elkezdődik a harc. Pl váláskor érdekes fele párnál mindkettő mentálisan sérült a másik szerint. Á, nem lehet ezt komolyan venni. Lelkibeteg az exe, meséljen még.
2023. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!