Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy sok nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sok nőtől látom ezt kiírva társkeresőn?

Figyelt kérdés

Jó pár éve vagyok már társkeresőkön ugyanazokat a nőket is sokszor látom évekig fent lenni,most pl egy 47 éves nőtől olvastam ezt "szeretnék.már végre boldog lenni!!!"

Elgondolkodtam rajta vajon egy életen át ezt fogják keresni most 47 és vajon 57 évesen is ezt keresik majd mert úgy néz ki nem találnak.Vagy vajon az a boldogság amit keresnek mástól nem bennük kéne,hogy meglegyen?És örökre ezt fogják keresni csak nem értik miért nem találják?



2023. jan. 20. 13:30
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

19/


Én is örülnék egy olyan nőnek pl aki nem xy dologra kíváncsi hanem rám de ilyenben én már nem hiszek mert ugye először "rendezzük a piszkos anyagiakat" viszont még így sem vontam magam köré várfalat.

2023. jan. 20. 15:01
 22/45 anonim ***** válasza:
Jól érzem, hogy volt már rossz tapasztalatod olyan nővel, aki ezt írta ki az adatlapjára? Mármint, hogy próbáltál ismerkedni vele és csalódtál.
2023. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

22/


Úgy konkrétan nem,hogy randiztunk volna,de beszéltem már ilyennel és inkább elgondolkodtatott a dolog de isten igazán nem érdekel mert ez az ő bajuk.

2023. jan. 20. 15:16
 24/45 A kérdező kommentje:

Itt kezdenek bezárkózni aztán max álmodozni


"Minden Júlia vágya, hogy megtalálja a maga Rómeóját. Amikor pedig végre révbe ér, azt gondolja, már csak a halál választhatja el őket egymástól. Hiszen elválni mindig csak mások szoktak. Mikor húszéves házassága végleg zsákutcába jut, Júlia első és legfontosabb feladata, hogy beismerje: nincs más megoldás, mint a válás. Szigorú önvizsgálattal vet számot a múlttal, és közben végigjárja a tagadás, a harag, a kétségbeesés, az önmarcangolás összes állomását. Ám minden krízis egyben új esélyt is jelent, hiszen benne rejtőzik a változás és az újrakezdés lehetősége."

2023. jan. 20. 15:33
 25/45 anonim ***** válasza:
Ez mi?
2023. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

10# Mert ismerek olyat, aki 50 évesen is ezt várja, meg egyéb elvárásai is vannak, hogy a nő szolgálja ki, mert a faszik szerint ez alap.


Kérdező, szerintem ennek a nőnek elege van már abból hogy a faszik cselédet, gatyamosót, meleg ételt akarnak egy kapcsolattól, magyarul élősködni a nőn parazita módjára.


Úgyhogy szertne már végre boldog lenni.

2023. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvasd el még egyszer a 10-est. A nő várja el hogy szolgálják ki.
2023. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

25/


Egy oldalon találtam

2023. jan. 20. 16:09
 29/45 A kérdező kommentje:

26/


De ez a nő azért elgondolkodhatna azon is,hogy vajon miért csaj olyan férfiakat kapott ki.Én férfiként pl egyenrangú félként kezelném a nőt közösen mindent megcsinálnánk pl a gatyát is kimosnánk,meg főzhetnénk is vagy akár takaríthatnánk is 🙂

2023. jan. 20. 16:12
 30/45 anonim ***** válasza:
54%
#27-es azért, mert a 10-es válaszoló ismer olyat nem biztos, hogy minden 47-50 körüli nő azért írja ki az oldalára, hogy boldog szeretne lenni végre, mert azt várja, hogy kiszolgálja a férfi. Itt súlyos általánosítgatások, meg feltételezgetések mennek egy teljesen ártatlan mondat alapján.
2023. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!