Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férjezett nők, ti nem sajnáljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők, ti nem sajnáljátok azokat a férfiakat akik szerelmesek belétek?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen egy olyan nőbe szerelmesnek lenni aki már férjnél van. Miért kell olyan fiatalon rögtön férjhez menni?

2023. jan. 23. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok még férjnél, csak jegyben járunk. Nem is értem a kérdést, azért vagyok vele, mert őt szeretem, tökéletesen egymásra találtunk. De egyébként nem a gyűrű vagy a házasság teszi a hűséget. Az, hogy más plátó érzéseket táplál irántam, az nem az én bajom.
2023. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

😳😳😳

24 évesen mentem férjhez, és egyaltalán nem bánom! Ez nem kor kérdése! Szerelmesek voltumk/vagyunk!

2023. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted hogy pont senkit nem érdekel, hogy te férjezett nőbe vagy szerelmes.
2023. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Crisopher ***** válasza:
100%
Miért kéne sajnálniuk? 😅 Értelmetlen a kérdés is már
2023. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
He? Mi közöm ahhoz, hogy más kibe szerelmes? :D
2023. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: kinek mi köze van ahhoz, hogy a másik mikor megy férjhez? Vagy talán X éves korig nem lenne szabad férjhez menni, hátha valaki pont akkor esne belénk?😆

Másodszor: kit érdekel, hogy ki kibe szerelmes? 😅

2023. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak a férjem szerelmes belém. Amúgy meg száz közül is őt választottam volna, mindegy, hogy hánynak tetszek még.
2023. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem szoktam játszadozni az érzelmeivel, innentől nem gondolom, hogy az én felelősségem, ha megtetszem valakinek. Ráadásul ha "csak" kapcsolatban lennék se lenne nagyobb esélye, ilyen szempontból ez mondhatni mindegy. Sőt, ha egyedülálló lennék és nem viszonoznám az érzéseit se lenne belőle semmi ugyanúgy. Szerintem mindenkivel előfordult már (igen, a nőkkel is), hogy olyanba volt szerelmes vagy legalább olyan tetszett neki nagyon, aki ezt nem viszonozta, ezt meg kell tanulni kezelni és elfogadni.
2023. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le őket.
2023. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!