Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férjezett nők, ti nem sajnáljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők, ti nem sajnáljátok azokat a férfiakat akik szerelmesek belétek?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen egy olyan nőbe szerelmesnek lenni aki már férjnél van. Miért kell olyan fiatalon rögtön férjhez menni?

2023. jan. 23. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes belém senki, soha nem is volt szerelmes belém senki, mert nem nőtt meg a mellem, szóval nincs kit sajnálnom. 🙂
2023. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most már érdekelne, hogy a kérdező milyen apropó kapcsán tette fel ezt a kérdést
2023. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok férjnél, de még így is sajnálom azt, akinek tetszem, de nekem ő nem, mert miattam szenved. De ez meg a ló másik oldala, hogy azért ne házasodjon meg vkivel egy nő, akit SZERET, mert lehet, hogy Gipsz Jakabnak meg fog tetszeni 2 év múlva...
2023. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.. (ugyan még nem vagyok férjnél, de majd hamarosan)


Velem is megesett, hogy házas férfi tetszett meg. Tudomásul vettem, hogy egy mázlista a felesége, majd továbbléptem (semmi nem volt köztünk, eszemben sem volt ráhajtani). Ennyi a nagy titok. Lehet ezt normálisan kezelni.

2023. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!