Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 31 éves 2 gyerekes elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves 2 gyerekes elvált nőnek van esélye part találni?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok úgy gondolom, van egy egész jó munkahelyen, 2 diplomám, értelmesnek tartom magam. Nem vagyok csúnya sem.
2023. jan. 24. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Van de azért legyünk őszinték....nem sok.


Vagy leadod az igényeidet...ami persze nem jó.


Még 1 gyereket könnyebben bevállalnak az emberek 2 gyereket már nehezebben...


Ha jól nézel ki, hosszabb-rövidebb kalandjaid lehetnerk.

2023. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Szinten egyedülálló apa szóba jöhet


Más nem igazán.

2023. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Hans Pötterman ***** válasza:
55%
Én simán ismerkednék ilyen nővel
2023. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, gyerekes apara gondoltam én is inkább, mert nem szeretnék több gyereket.
2023. jan. 24. 14:30
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

Elvált férfiként azt mondom, hogy igen. Ha olyan partnerre vágysz akinek nincs gyereke és szeretnéd ha együtt nevelnétek a gyerekeket, akkor nem árt egy közös gyerkőc, mert úgy könnyebb.

A legtöbb ismerősöm direkt azért keres elvált nőket a társkeresőkön, mert nem akarnak semmi komolyat, gyakorlatilag egy baráti kapcsolat extrákkal és semmi kötöttség. Sokan egyszerre több nővel is találkozgatnak, mert ha a gyerekek betegek vagy éppen más program van, akkor hanyagolják őket, ilyenkor jön a B terv.

2023. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok.

Szóval ha jól nézel ki és a gyerekek apja nincs a képben és van magánéleted is, akkor barátot, szeretőt biztosan találsz. olyan férfit akivel egy családot tudtok alkotni és közös háztartásban élsz...nos azt jóval nehezebb lesz. Ha a gyerekek apja egyáltalán nincs a képben akkor könnyebb a helyzet, ha napi szinten tartjátok a kapcsolatot és a 2 férfi gyakran találkozik annak ritkán szokott jó vége lenni. Éltem ilyen helyzetben, 1 évig bírtam és soha többet nem csinálom. Ami számomra furcsa volt, hogy mind a gyerek apját, mind az anyját nagyon megutáltam a kapcsolat végére, de a gyereket nagyon megszerettem. Amikor elbúcsúztam tőle csak úgy dőlt a könnye, ez mindent elmond. Lehet hogy majd ha nagyobb lesz találkozom vele, ő semmiről nem tehet.

2023. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
van
2023. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

A helyedben csak laza (de tartós) kapcsolatban gondolkodnék. Semmi összebútorozás. Így a ferfiből csak a jót kapod. Mindig tiszta, illatos, nem főzől-mosol-takarítasz rá, nem nagyon számít mennyit keres, békén hagyja a gyerekeidet, programokra jártok, szexeltek. Közben a magad ura vagy, azt csinálsz amit akarsz. Aztán mikor a gyerekek kirepülnek még mindig találhatsz valakit, hogy "öreg korodra" ne maradj egyedül. Szerintem még akkor is könnyebb megfelelő párt találni, mint két kisgyerekkel.

Inkább élj.


Ha a könnyebb megélhetés is szempont, akkor nehezebb helyzetben vagy. Nem tudom már hányas válaszoló szedte pontokba a nehézségeket, de minden szava igaz.

2023. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Felejtős tapasztalat sose lesz olyan….
2023. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom egy átlagos nőnek ha ad magára bármikor van esélye párt találni, 2 gyerekkel is.

Nekem átlagos férfiként egy gyermekkel esélyt sem ad senki társkeresőn, pedig nem vagyok csúnya. Pedig 99%-ban csak anyukákat keresek. 38/f

2023. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!