Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társadalmilag mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag mennyire elfogadott, ha egy idősebb férfi fiatalabb lányokkal ismerkedik?

Figyelt kérdés
Például egy 25 éves férfi 16 évesekkel.

2023. jan. 24. 22:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%

A társadalom túlnyomó része elítéli. Ennek ellenére nem gondolom, hogy ezzel kellene foglalkozni. Az én életem az ÉN életem. Nem a társadalmi elvárásoknak akarok megfelelni, hanem saját magamnak.

Ffi

2023. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban még tökmindegy, ha a lány nyomul rád. 8 év meg nem olyan sok, kb 10 év oda-vissza nem számít. Csak az a gáz ha egy pasi presztízs miatt akar minden körülmények között mindenáron elvből jóval fiatalabbat, mert akkor kuka.
2023. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!