Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak ismerkedéskor ?

Figyelt kérdés

Mostanában észre vettem egy ismétlődő sablont a férfiaknál, ami számomra nagyon érdekes!


Amikor valakinek tetszeni szeretnének és az illető felkeltette az érdeklődésüket akkor próbálnak “alfa” hímnek tűnni.


Kihúzzák magukat, picit túlóznak, macsóbb viselkedés forma.


Számomra ez nagyon érdekes, nem értem miért csinálják. Úgy értem ez ilyen evolúciós dolog ? Vagy ez biztosan a szimpátiát fejezi ki ?


És ez milyen célt szolgál ?



2023. jan. 26. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy megalázkodó nyominger viselkedik így,hidd el.
2023. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Én azt vettem észre, hogy az elején szeretik gazdagnak beállítani magukat. “Elvittem az exemet Maldívra (igaz azért, mert nála laktál és így tudtál pénzt félretenni, csak ezt a részt kifelejted), most tervezek lakást venni (pontosabban remélhetőleg 10 éven belül), épp beindítom a cégemet (munkanélküli vagyok)..” Én az ilyen dumáknak már nem is hiszek, hanem csak annak, amit ténylegesen látok nála, illetve a végzettsége alapján lehet kikövetkeztetni, hogy mi a valóság.
2023. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja amúgy azért csinálják, hogy bemásszanak a bugyidba. Többnek mutatják magukat, mint akik.
2023. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért csináljàk mert többnek akarnak tűnni mint aki csak átlagos. Mert átlagos kutyának sem kell már.
2023. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
#4 igen, aztán szex után lelépnek, mielőtt kiderülne, hogy az egész színjáték volt xd
2023. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nehéz fenntartani a látszatot. 😀
2023. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fú de kiábrándítóak 😅
2023. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen, meg akarnak kapni, aztán ennek érdekében elég szépen tudnak vetíteni, ahogy a 10:14-es is írta. Van, aki jól tudja csomagolni a sz...rt is, és van, aki kevésbé, úgyhogy nagyon meg kell gondolni, hogy mit veszel komolyan az elmondottakból, ha már gyanús, hogy rátesz magára egy lapáttal!
2023. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
🚩 Én az ilyet kapásból elutasítom.
2023. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Van, aki nagyot képes hazudni...én egyszer belefutottam egy ilyenbe még fiatal koromba, szépen lassan kiderült, hogy mindenben hazudott magáról, kidobtam, aztán láttam a facebook profilját, teljesen átalakította, olyan dolgokkal, hogy külföldön dolgozik (jah, két hónapot volt kint összesen), meg hogy melyik főiskolára járt (érettségije se volt, az anyja szólta el egyszer magát véletlenül). Fogalmam sincs, mi értelme már kezdet kezdetén hazugságra építeni valamit, főleg ekkorákra!
2023. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!