Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak ismerkedéskor ?

Figyelt kérdés

Mostanában észre vettem egy ismétlődő sablont a férfiaknál, ami számomra nagyon érdekes!


Amikor valakinek tetszeni szeretnének és az illető felkeltette az érdeklődésüket akkor próbálnak “alfa” hímnek tűnni.


Kihúzzák magukat, picit túlóznak, macsóbb viselkedés forma.


Számomra ez nagyon érdekes, nem értem miért csinálják. Úgy értem ez ilyen evolúciós dolog ? Vagy ez biztosan a szimpátiát fejezi ki ?


És ez milyen célt szolgál ?



2023. jan. 26. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

20. Hogy 0-24 a jófejet kell adni, hogy nektek jár a felhőtlen boldogság. Hogy akkor se szól ha lenne miért, nehogy fájjon. Hogy azért tesznek a kedvetek mert szeretnének megkapni dolgokat tőletek. (Nem csak szex.)


“ Biztos nem az, hogy átlagos vagy.”

Egyébként meg o dehogyisnem ha átlagos vagy az maga a pokol. Csak a legalja nőknek leszel magadban elég. Aki egy picit is ér a piacón azt körbe kell hordózni a tenyereden, cserébe meg kapod mindenki előtt az ívet. Hogy erre se vagy képes, annak is ki kéne termelned az árát, amazt is kiszóltam a számon és még nincs meg. Persze ha férfi kér valamit és a nő nem teszi meg, akkor pofánrőhőgés jár nem az jogos lecseszheted.

2023. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21.

Ha neked ezek a tapasztalataid, és ezeket ennyire magabiztosan ide mered írni, akkor szerintem mi nem egy bolygón élünk.

2023. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21

Fú hallod, neked van valami tanulási nehézséged, hogy ilyen gyatrán fogalmazol?

2023. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22. Persze hogy nem a nőkel szemben az az alap hogy csak a szépet kapod a másiktól. Mindegyik férfi tudja hogy hazudni kell.
2023. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!