Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti megérdemelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megérdemelnétek egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 26. 17:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
42%
Ja. Ő nem érdemelne meg engem.
2023. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
63%

"Természetes 36D-s melle van. Irigykedsz, úgy látom."


Irigykedik a fene. D-és mellek akkor sem kellenének, ha nekem fizetnének érte. Azonkívűl hogy mindenféle idegen farkak csorgatják rá a nyálukat, egy csomó más hátránya is van. Pl. hát problémák és nem tudsz hason aludni sem normálisan.

2023. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de nem jön be ez a buta arc, nagy csecs kombó.
2023. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
82%
9) mindenkori kedvencem egy régi komment valami hasonló kérdés alatt. Úgy szólt, hogy "ja nekem is csak online nagy a szám, élőben én is hason csúszom a p.náért". Kortalan klasszikus.
2023. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Hans Pötterman ***** válasza:
0%

#17

Ne általánosíts légyszi 🙄🙄

2023. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Hans Pötterman ***** válasza:
52%
Amúgy gyerekek, ne öljétek meg itt nekem egymást, haverom kutyájának a sógora üzeni,h a csajnak van onlyfanse, és kiszivárgott fotók is a neten. Legyen szerencsés nektek a faszverés tesvéreim🍀👊
2023. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%
#26 tipikis, azok a ribik akik a leghangosabban szidják, azok verik rá a 2 centist :D
2023. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Hans Pötterman ***** válasza:
57%
Hát basszátokmeg,milyen unalmas besavanyodott népség van ezen az oldalon,itt bármit mond az ember 0%😂😂😂😂😂
2023. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
Jó sokat elárultál a csajról. :D Te megérdemled, pont ennyit érdemelsz, posztolt csajokat a gyakorin. :)
2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
76%

Volt egyetemen egy hasonló adottságokkal rendelkező csaj ismerősöm, akivel amúgy elég jóba is lettünk, én meg ráhajtottam. Persze visszautasított, elmondta, hogy nem épp én vagyok az esete, hanem mondjuk úgy az ellentétem. És nem is hazudott mert később a pasija, tényleg ilyen volt: egy rohadt nagy hegyomlás méretű gorilla...

Na mindegy. Amúgy nem kellene egy ilyen csaj (linkelt), egyrészt mert egy rißanc vagyis inkább k*rva, konkrétan a testét árulja neten és ezen kívül semmit sem tud. Másérszt ha nem is tenen így akkor is sokkal jobb nő, mint amilyen "jó" pasi én vagyok, szóval ha valamiért mégis én kellenék neki vagy egy hasonló nőnek, eléggé hihetetlen lenne számomra. Állandó frusztráció lenne emiatt bennem ,hogy ugyan mi a francért választ engem egy ilyen nő, folyamatosan féltékeny lennék, illetve biztos vagyok abban, hogy a többi férfinak sem tetszne igazán, hogy egy hozzám hasonló lúzer "behúzott" egy ilyen nőt, tehát tuti, hogy ebből is konfliktusaim lennének folyamatosan. Inkább nem, maradnék a saját szintemen vagy inkább a semminél.

2023. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!