Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gamer csajoknál már betud úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer csajoknál már betud úgy vágódni az ember ha vesz nekik egy Ps5öt vagy Xbox series Xet?

Figyelt kérdés
Úgy mindkettő elég drága eszköz...
2023. jan. 30. 22:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3. Ezzel gyakorlitalag meglopnál azért szerintem egy ilyen ajandék esetén egy randi meghívást illik elfogadni.


10. egy gamer lánynál nem hiszem, hogy nagyon mellé lehet lőni egy játék konzolal.

2023. jan. 31. 11:20
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Párom (egy gimibe jártunk) úgy próbált bevágódni, hogy vett egy Switchet, amit aztán kölcsönadott.


Nem emiatt jöttem össze vele, de egyrészt imádtam játszani rajta, másrészt extra okot adott a beszélgetésre :D (Mondjuk nem nagyon volt rá szükség, amúgy is jól el tudtunk dumálgatni)

2023. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
12. mondjuk az azért más, hogy kölcsönadja játszani, meg az eleve hordozható...
2023. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!