Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak fiúk akik feladták az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk akik feladták az ismerkedést a sok csalódás miatt?

Figyelt kérdés

Neked miért nincs sikered?

Nem rossz érzés az hogy más fiúk egyből megkapják a kiválasztott lányt?

Hogy tudod elfogadni hogy nem vagy sikeres?


2022. dec. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem adtam fel az ismerkedést, de aktívan nem hajtom a dolgot. Másrészt annak nincs értelme, hogy azért legyek kapcsolatban, hogy elmondhassam: végre van valaki.

Olyanra várok, akivel igazán összeillünk, és őszintén szeretjük egymást. Ha sok a kompromisszum, az senkinek nem jó.


Szerintem az, hogy ma nincs kapcsolatod, még nem jelenti azt, hogy nem vagy sikeres. Max annyit, hogy nem találtad még meg azt, akivel összeilletek. De ez nem jelenti azt, hogy alkalmatlan vagy, kevés vagy.. stb.

2022. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan, de ne hanytorgasd inkabb. Csak probalunk boldogok lenni ahogy tudunk, annelkul h kihasznalnanak es atbasznanak.
2022. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen pozitívum, hogy általában akikkel szerettem volna járni, azokkal volt szex többször is.

De az negatívum, hogy csak hitegettek. Olyan dolgokkal, hogy elválik a férjétől, mert velem akar lenni, vagy otthagyja a barátját mert engem jobban kedvel, vagy vállalna velem gyereket. És nem esett a dolog jól attól függetlenül, hogy szexeltünk, mert én már komoly kapcsolatot akarok családalapítással, de valahogy olyan nőkbe botlom, akik csak ígérgetnek. Én sem vagyok hibátlan, de azért akkora gondok nincsenek velem, hogy ne működne egy normális kapcsolat családalapítással.

Nem gondolom azt, hogy minden nő ilyen, csak idegesít, hogy általában ilyenekbe botlok. Emiatt decemberre hanyagoltam a keresést, mert az ünnepeket nem akarom tönkretenni csalódásokkal. Januárban újra keresek.

2022. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: az ígérgetést arra érted, hogy elhagyják a barátjukat, vagy arra hogy nem akarnak gyereket?
2022. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Mindkettőre.

Akinek barátja volt, az azt mondta, hogy azért fekszik velem össze, mert nem működik a kapcsolatuk, és nem is lehet helyrehozni. És mivel velem jól kijön, ezért adjak egy is időt, és szakít a barátjával.

A gyerektéma meg úgy jött elő, hogy pl a férjesnél szóba került, hogy beadja a papírokat válásra. Meg beszéltük, hogy csak komoly kapcsolatban szeretnék gondolkodni családalapítással. Ő mondta magától, hogy velem szeretne gyereket vállalni.

2022. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, vannak ilyenek, szerencsére én nem így tettem, több év kudarca után megtaláltam akit kerestem, nem érdemes pár sikertelen próbálkozás után feladni :)
2022. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most már egy ideje nem foglalkozom az ismerkedéssel. Persze ha jönne valami nem zárkóznék el előle.


De teljesen elvette a kedvem a rengeteg Ghostingolás. Azt az érzést kelti az emberben hogy nem értékes, senkinek sem kell...

Ezt pedig szerintem senki nem akarja érezni.


Amikor pedig alakult valami akkor komolyra nem kellettem, csak szexre. Az pedig nekem sosem volt cél, hanem inkább a tartós kapcsolat.

Jövőre majd újra belevetem magam a témába, hátha sikerül.

F40

2022. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!