Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért csodálkoztok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért csodálkoztok azon, ha olyanról hallotok, hogy egy férfi a 30-as éveiben jár és még nem volt párkapcsolata? Miért olyan nagy csoda, hogy egy férfi hiába próbálkozott sokat, nem tudta elérni, hogy egy nő beleszeressen és járni akarjon vele?

Figyelt kérdés

Azért nem értem, mert tudjátok ti is magatokról, hogy a nők a netes társkereső oldalak és alkalmazások elterjedésével még válogatósabbak lettek, mint évtizedekkel ezelőtt, randizgattok párhuzamosan férfiakkal a netről ezerrel, senki sem elég jó nektek, folyamatosan közlitek a férfiakkal randik után, hogy bocsi, de nem Téged kereslek és nem adjátok fel, amíg nem találtok egy olyan férfit, akire azt mondjátok, hogy "Na igen, Ő az igazi! Őt kerestem, ő számomra a tökéletes férfi!".


Miért csodálkoztok mégis azon, hogy egy férfinak még nem sikerült elérnie azt, hogy egy nő számára ő legyen az igazi és úgy döntsön a nő, hogy járni akar vele? Ráadásul az a legszomorúbb az egészben, hogy a többségetek nem is járna ilyen férfival, aki hiába próbálkozott sokat, nem jött még neki össze a barátnő.


2023. febr. 5. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
?ert a pasik nem ezt csinálják? Válogatnak ezerrel, csak fiatal insta modell nekik a megfelelő.
2023. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt az a kérdés, hogy miért csodálkoztok annyira, amikor megtudjátok, hogy mondjuk egy munkatársatok vagy az unkatestvéretek vagy valaki már a 30-as éveiben jár és még nem volt barátnője?


Nagyon nehéz dolog ám elérni azt, hogy egy nő kiválassza őt párkapcsolatra.

2023. febr. 5. 17:43
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Azert, mert 100-bol 98 embernek megy a dolog, tehat nyilvan baj van vele.
2023. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
1. Én még olyant se láttam amikor a nem fiatal insta modell nő hozza való után kajtatna.. inkább ezek az atlagos kancak is feljebb akarnak nyúlni..
2023. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért csodálkozunk, mert a többségnek így is sikerül 30 éves koráig legalább egy komoly kapcsolatot felmutatni.
2023. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért a 100-ból 98 szerintem nem igaz. Nagyon sokan a visszautasítástól félve hazudnak arról, hogy volt-e már párkapcsolatuk, amikor mondjuk randin egy nő rákérdez erre.
2023. febr. 5. 17:52
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem ismerek ilyet. Még a legrondább volt osztálytársamnak is van nője. A 150 kilós ismerősömnek is, a tolószékesnek is de még a féllábúnak is van felesége. Igaz, nem valami szépek, de hát állítólag nem számít nektek. Innentől kezdve igenis csodálkozom, ha valaki tényleg egy db nőt nem tudott összeszedni.
2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Termeszetesen az ismeroseimre gondoltam 100 ember alatt. Konkretan senkit nem tudnek neked mondani azok kozul, akiket valaha ismertem, akinek ne lett volna 30 eves korara mar legalabb 1-2 kapcsolata. Kollegak kozott lehet akadt 1-2, akirol nem tudtam, hogy nem volt meg neki, de akit a koszonoviszonynal jobban ismertem valaha, mindenkirol tudom, hogy volt neki, es mondjuk 100-bol 70 fix kapcsolatban el 30 korul mar.
2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

6

Oké, tegyük fel, hogy sokan hazudnak. Nem tudom, honnan veszed, de végülis nem tudom cáfolni. Amikor valaki azt mondja nekem, hogy volt már kapcsolata, én nem kételkedem benne, hacsak nincs rá nyomós okom, ebből adódóan - ha sokan hazudnak - az a benyomás fog bennem erősödni, hogy az emberek túlnyomó többségének 30-ig volt már legalább egy kapcsolata.


Ilyen módon pedig, ha valaki azt állítja, hogy nem volt, akkor értelemszerűen kirívó eset lesz.


Nagyjából ez a magyarázat.

2023. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Azért egy 30+os nem most csöppent bele a párkeresősdibe. Foghatjuk az instára, tinderre... De cirka 15év alatt ha egy barátnő sem jött össze valakinek, ott nem a társadalom a hibás.

30as vagyok, pont a "mi" tinikorunkban/fiatalkorunkban mentek a szórakozóhelyek a legjobban. Még a legeldugottabb kis falu közelében is volt legalább egy kis disco szerű klub, ahova jártak, tele voltak a parkok tinikkel, akiket nem engedtek még be a jobb helyekre. Tele volt minden klub/kocsma koncertekkel, disco, dance hall, ki ki a saját ízlése szerinti helyre ment. Már volt msn, kezdetleges social médiák (közösségi oldalak), ahol ismerkedtek emberek, még felelőtlenül is. Ki gondolt arra, hogy egy chat szobában vadidegennel beszélgetni lehet veszélyes is? Szinte senki. Simán ismerkedtek. Szóval az ismerkedés mekkája volt szerintem, már volt technológia a kapcsolatot tartani, de még nem harapódzott el.

2023. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!