Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan békélt meg önmagával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan békélt meg önmagával és fogadta el, hogy minden törekvése ellenére is csak egy bizonyos szintet tudott/tud elérni?

Figyelt kérdés
Én a közelmúltban elhatároztam a változást: életmódot váltottam. Sokkal több sport, nem fogyasztok alkoholt, egészségesebben táplálkozom. Néhány hónapja edzeni járok és már kisebb eredményeket vélek felfedezni a testemen. Amúgy vékony testalkatú férfi vagyok és nem túl jóképű. Újabban pszichológushoz is járok és érzem, hogy segít. A munkahelyemen is előrébb szeretnék lépni, illetve képezni kívánom magam. Mindezt magam miatt teszem és az út elején járok, de valahol rossz azt érezni, hogy a nők számára láthatatlan vagyok. Ha reálisan tekintek magamra, akkor azt látom, hogy fejlődhetek, de csak egy bizonyos szintig. Igyekszem kihozni magamból a maximumot, de tartok tőle, hogy minden erőfeszítésem ellenére is kevés leszek. Főleg, ha a közvetlen környezetemhez viszonyítom magam. Azt érzem, hogy soha nem lehetek olyan férfi, mint amilyen lenni szeretnék. Ti milyen megküzdési stratégiákat alkalmaztatok? Hogyan fogadtátok el, hogy egy bizonyos pont után nincs tovább, nincs több bennetek? Férfiak és nők válaszai egyaránt érdekelnek.

2022. jún. 25. 16:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Te dokihoz jársz és egy anonim fórumon vársz visszacsatolàst ?
2022. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a problémát is elvittem volna hozzá
2022. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

"de valahol rossz azt érezni, hogy a nők számára láthatatlan vagyok"


Akkor talán kitűzhetnéd célként azt, hogy eljuss odáig, hogy se a közérzeted, se a magadról alkotott véleményed ne ezen múljon.

2022. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
19%
Arcod számít, konditerem valamennyit javíthat de nem sokat. Pszichológus meg semmit se ér (saját tapasztalat), ugyanis a nálad magasabb szinten levő nőket nem fogja tudni meggyőzni, hogy álljanak le egy rondával... Plasztikai sebész még dobhat nagyot, ha szerencséd van. Többi amit itt leírtál megint semmit nem ér nőknél. Én pl. nagyon sokat keresek mégse számít semmit. Csak a kinézet számít.
2022. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
43%
Mellesleg te most itt pusztán csak egy ötletbörzét akarsz nyitni a saját magad számára, kérdező, vagy hajlandó vagy kétoldalú párbeszédre is velünk?
2022. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

#4:


"Pszichológus meg semmit se ér (saját tapasztalat)"


Ugyan meséld már el, hogy te mivel mentél oda a pszichológushoz, miben kérted meg, hogy segítsen?

2022. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%

#6


Elmondtam, hogy ronda vagyok, de csak a szép nők tetszenek. Ill. volt/van némi motivációs problémám is. Egyiken se tudott segíteni... Eleinte erőlködött, mint az itteni hazug nők is, hogy minden nőnek más tetszik, de aztán elengedte és azt mondta ne szép nőkkel akarjak leállni. Nyilván ez nem 2 ülés leforgása alatt történt... Egyébként nőről van szó, mert egy faszi pszichológus azt tanácsolta ilyen problémával menjek nőhöz.

2022. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
5/6 Természetesen párbeszédre is nyitott vagyok. Az érdekel, mások hogyan élik meg mindezt. Én a saját példám hoztam fel. Itt is legtöbbször olyan tanácsokat adnak, amikert már teszek.
2022. jún. 25. 16:43
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

#8


Amúgy ronda nőknél próbálkoztál már? Én poénból megnéztem mire megyek velük ill. hogy lássam önbizalom/intelligencia/humor mennyire nem számít valóban. Nekem simán lehetett volna pár csak sajna totál nem érdekeltek, de te lehet simán megelégednél rondákkal is... Legtöbb ember ugyanis megelégszik a saját szintjével. Csak azért mondom.

2022. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
33%

Van az ember mindennapi élete és van a társas kapcsolat.


Van akinek egyik sem könnyű...főleg manapság...melyik a könnyebb egy jobb állást találni vagy társat?


De az ember tanulhat, mondjuk amit akar azt elvégzi 1 éven belül az lehet tudni ki lehet számítani.


Szóval....az ember elérhet egy lakást, elérhet egy autót, és egy jól fizető állást, ezt elérheti mondjuk.


De egy társat találni az más tészta.

Ismerkedéskor nincs rádírva, hogy van egy szép lakásom, egy jó autóm és egy jó állásom.


Látják a pofádat és ennyi, ha az nem tetszik senkit nem érdekel mi van a többivel.


Kivétel ha nagyon gazdag vagy és azt látják is, akkor jólétért talán valaki azt mondja majd, hogy szeret.... :)

2022. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!