Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért csodálkoztok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért csodálkoztok azon, ha olyanról hallotok, hogy egy férfi a 30-as éveiben jár és még nem volt párkapcsolata? Miért olyan nagy csoda, hogy egy férfi hiába próbálkozott sokat, nem tudta elérni, hogy egy nő beleszeressen és járni akarjon vele?

Figyelt kérdés

Azért nem értem, mert tudjátok ti is magatokról, hogy a nők a netes társkereső oldalak és alkalmazások elterjedésével még válogatósabbak lettek, mint évtizedekkel ezelőtt, randizgattok párhuzamosan férfiakkal a netről ezerrel, senki sem elég jó nektek, folyamatosan közlitek a férfiakkal randik után, hogy bocsi, de nem Téged kereslek és nem adjátok fel, amíg nem találtok egy olyan férfit, akire azt mondjátok, hogy "Na igen, Ő az igazi! Őt kerestem, ő számomra a tökéletes férfi!".


Miért csodálkoztok mégis azon, hogy egy férfinak még nem sikerült elérnie azt, hogy egy nő számára ő legyen az igazi és úgy döntsön a nő, hogy járni akar vele? Ráadásul az a legszomorúbb az egészben, hogy a többségetek nem is járna ilyen férfival, aki hiába próbálkozott sokat, nem jött még neki össze a barátnő.


2023. febr. 5. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

szerintem pedig úgy összességében egy lelket sem érdekel, hogy te nem találtál még senkit 30 évesen...


Hidd el, hogy egy nőt sem érdekel a problémád.

Max elmondják h jajjj téénylegg...úú jajj szegéény....


amúgy jobb ha ezt be is fejezed mert tényleg senkit nem érdekel.

2023. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert kB. 15 évvel le van maradva. Ha valakinek nem jött össze ennyi idő alatt semmi, ott van valami probléma.
2023. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
15 év alatt egy sem? Akkor barátom, veled van a probléma, nem a világgal.
2023. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Uhh ne gondold hogy ez normális dolog :D A későn érő ismerőseim is 20 évesen szedtek össze csajt először, de a többség inkább 17 éves kor körül :D A rondák is, a kövérek is, a félénkek is. Suliban, buliban könnyű volt ismerkedni. Felnőtt életben nehezebb mert kevés emberrel találkozunk de ott az internet. Nem igaz hogy valaki nem tud egy fél éves kapcsolatot sem felmutatni legkésőbb 20 éves korában... De 30 évesen pláne k.urva gáz. Nem is szexeltél még? Csók sem volt? Ha nem akkor mi gátolt meg abban hogy egy buliban odamenj táncolni egy ittas lányhoz? (Többhöz hátha nem az első akar veled táncolni)


Amúgy nekem van mindenféle kinézetű ismerősöm és még a nem jóképű srácok is randiztak minimum egy lánnyal Tinderről. Ezt csak itt olvasom hogy nulla match meg vissza sem írnak...

2023. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mar gyerekkorban megtanitanak arra ha nem jo az etel amit eled raknak akkor ehes maradsz a te bajod.. ez annyit jelent hogy azzal kell elni ami adot.
2023. febr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
15-ös, na és ha nem is kapsz semmi "ételt"? Akkor bizony nem lehet válogatni. Mindenhol azt olvasom hogy nem kell idegeneket megszólítani, csak akkor ha úgy viselkedik, vannak bizonyos jelek állítólag, amikkel azt akarja kifejezni, hogy menj oda. Na, ezeket a bizonyos jeleket én például sosem tapasztaltam. Akkor mi van? Nem fogok csak úgy odamenni valakihez az utcán ha nem akarja, nem akarom hogy feljelentsenek zaklatásért.
2023. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy nekem van mindenféle kinézetű ismerősöm és még a nem jóképű srácok is randiztak minimum egy lánnyal Tinderről. Ezt csak itt olvasom hogy nulla match meg vissza sem írnak..."


Aha hát persze. Anno 2-3 éve voltam fenn Tinderen és Badoo-n párhuzamosan, az összes matchem, a kettőn együtt volt kb. 7-8? Fél év alatt! Nyilván egyikből sem lett még egy normális beszélgetés sem, mert nem válaszolt egyik sem.

Van olyan haverom aki élőben könnyen ismerkedik és nincs is gondja a csajozással, viszont az online társkeresőkön konkrétan 0 like, 0 match arányokkal bír (vagy ezekhez a számokhoz közelítenek az értékei).

2023. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert ez viszonylag ritka, a férfiak körében is. Egyébként meg van pár ilyen "forever alone" ismerősöm, mind válogatós a nők külsejét illetően, mint a franc, amikor ők vagy igényességben, vagy genetikában, vagy mindkét téren nem érnek fel az általuk hajkurászott nőkhöz.
2023. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!