Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elmúlt 7 évben 10 randim volt 10 különböző nővel és mindegyik azt mondta/írta utána, hogy úgy érzi, nem én vagyok számára az igazi, akkor adjam fel végleg a társkeresést? Van értelme tovább próbálkoznom? (30 éves vagyok.)

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Van persze. Csak a saját köreidben keress.
2023. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt mondom, hogy van értelme próbálkozni.


Viszont azt nem értem, hogy a saját köreidben keress. Én általában el se jutok randiig azzal, aki nem az én "köröm". Múlt héten volt ilyen, de azon meg is lepődtem, hogy a kezdeti lelkesedés után nemet mondott, ilyen ritkán van velem.

Mit akartam ebből kihozni? Nem tudom. Ezek szerint több randit kéne összehoznod, ez tény. Csak ugye mellé tedd azt, hogy ha majd 27 sikertelen randi után a 28. igent mond és mondjuk összeházasodtok, az siker lesz? Nem felkérdezlek, én is ezen parázok.

2023. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Van, veled legalább elmennek randizni egyáltalán nők :D az már nagyon jónak számít a mai világban :)
2023. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
7 év alatt 10 randi nem sok.
2023. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Addig próbálkozz, amíg majd egyszer megtalálod, akivel összeilletek.
2023. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es: sajnos csak ennyit sikerült összehoznom, pedig folyamatosan próbálkoztam a neten. :/
2023. febr. 8. 22:20
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
10 randi 7 év alatt valóban nem túl sok. Nyilván nem kell boldog, boldogtalannal is randizgatni, de érdemes ismerkedni, és ha találkozol valakivel akár neten, akár személyesen, akivel kölcsönösen kialakul a szimpátia,akkor egy randit megér a dolog. Egy év alatt 10 is olyan lenne, hogy hagytál időt az ismerkedésnek randi előtt, és nem futottál egyből a következőre.
2023. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem bántásból, de én szerintem az utóbbi másfél-két hónapban randiztam 10 nővel.
2023. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
10 nőnek nem te vagy az igazi? Ezt bárki, még Brad Pitt is elmondhatja magáról. Ez semmit nem jelent azon kívül, hogy még nem találtad meg életed párját. Ne add föl!
2023. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Járj el különböző helyekre, helyszínekre és ha ott valaki megtetszik akkor lépj oda hozzá.

Most próbálj meg inkább a személyes ismerkedésekre koncentrálni, lehet hogy az jobban be fog válni.

2023. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!