Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám ezt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a problémát kezelni?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy elég sokat eszek és az anyagcserém is elég gyors, így naponta 2-3x fixen székelek. A lényeg, hogy irgalmatlan büdös van egy ilyen ceremónia után. A probléma pedig, ha itt alszik nálam egy lány, reggelente nekem fixen el kell mennem fektetni egy kábelt, emiatt soha nincs 2. éjszaka. Használok automata és kézi illatosítót is, de kevés, hogy elnyomja ezt a vegyi fegyvert. Tudtok esetleg valami praktikát, csodaszert ami használ a bűz ellen? Félek, ha nem létezik ilyen, akkor soha nem lesz komoly párkapcsolatban részem.

2023. febr. 23. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a taplalkozasoddal van gond, ha ilyen budos. Nem kellene, hogy irgalmatlanul budos legyen. Sok adalekanyagot tartalmazo kajat, gyoreltelt, alkoholt fogyasztasz? Masrwszt, szelloztetes nincs a wc-ben?
2023. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyorsételt, alkoholt nem fogyasztok. Magamnak főzök + elég sok gyümölcsöt, zöldséget meg rostosat eszek. Szellőztetés nem igazán, mert ha kinyitom az ablakot az alsóbb szintekről feljön a tömény cigi füst. (Ha egyedül vagyok néha meg be is engedem, hogy semlegesítse a szagokat)
2023. febr. 23. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor.orvost kellene megkerdrzni, hogy mi ennek az oka.
2023. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szinte mindig nagyon büdös, akkor tényleg érdemes lenne utánajárni/orvoshoz menni/végiggondolni, hogy mi okozhatja.


Mindazonáltal nekem egyáltalán nem kizáró ok az ilyesmi, normális férfit ilyen miatt nem dobnék se első, se sokadik randi után:-) Fingani is mind fingunk, az se egy szexi dolog, nyilván kulturáltan kell intézni, de alvás közben, vécéről, másik szobából kihallatszódhat, érződhet is, bármikor kicsúszhat véletlenül is egy nem túl illatos példány…


Nekem anno apukám után min. 10 percig nem volt tanácsos menni, elfogadtuk, hogy nála ilyen. (Apró vécé, ablak nem volt.)

2023. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha naponta 3-4-szer menned kell, az is kicsit fura. En azert kivizsgaltatnam.magam, hogy nincs-e vmi etelallergiam, pl.
2023. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valószínüleg, akkor a tejtermékek okozzák, mert arra elvileg enyhén allergiás vagyok és esténként szoktam őket fogyasztani.

2023. febr. 23. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt hagyd el.
2023. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn ebből nem csinálok problèmát.

Első alkalommal a páromnál arra keltem hogy ő kiment wcre. Kis lakás a wc majdnem a szoba mellett van. Voltak ott szagok bőven😅

2023. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!