Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiak, azért hajtotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak, azért hajtotok a magas nőkre mert velük nagyobb biztonságban érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát mert tudjátok hogy egy magas nő esetében kevesebb lesz a konkurencia mert 10-ből 8 magas nő nem hajlandó egy alacsony férfit a párjaként elfogadni, még akkor sem ha gazdag, sikeres, kigyúrt, jóképű.
2023. febr. 25. 07:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy a nő magad e vagy sem. Mindkét csoport a magas ferfiakhoz vonzódik. Ha nem sikerül neki akkor elfogad egy szamarat is de akkor leadja az igényeit.
2023. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak feltűnőbbek, dekorativabbak. Nem kell ezt túlagyalni:D
2023. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy: Azért, mert vonzóbbnak tartom őket.


Kettő: Azért, mert magas gyerekeket szeretnék és arra nagyobb az esély, ha mindketten magasak vagyunk.

2023. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem hajtok kifejezetten magas nokre. Ha passzol a szemelyisegunk es az ertekrendunk es vonzonak tartom, akkor mindegy hogy 25 centivel alacsonyabb vagy ugyan olyan magas, mint en, de akar lehetne magasabb is, mondjuk 185-nel magasabb not ritkan latok.
2023. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alacsony csajok nem jönnek be, túl kicsik a 195 centimhez, meg nekem a szép, hosszú lábak, amik a favoritom. A bátyám 198 centi, a felesége meg csak 165, szóval ízlések és pofonok.
2023. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
197 cm vagyok, 175-185 cm körüli párt szeretnék.
2023. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
A magas férfiak az alacsony nőket preferálják... Egyébként nekem tökéletesen megfelelt, hogy a volt partnereim (egy kivétellel) ugyanolyan magasak voltak, mint én.
2023. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

7. Inkább úgy mondanám, hogy olyan ritka a magas, szingli, vonzó nő, hogy amennyi idő eltelik 2 magas nővel való ismerkedés között, az között 10 alacsony nő is képbe kerül nálam. És nem várhatok örökre egy magas nőre, nekem sem kizárólag a magasság az egyetlen szempont. Szóval ha találok egy nőt, aki nem magas, de alapvetően bőven rendben van számomra, akkor összejövök vele, nem várok örökre egy magasra. Hiába papíron az a vágyam.


Meg amúgy az is elég lelombozó, hogy rengeteg magas nőt látok én is velük egymagas pasival. Pl. 180 cm magas nő 180-185 cm-es pasival. Amikor ezt látom én is ezt gondolom, hogy a magas nők nem is vágynak igazán tőlük tényleg magasabb férfira.

2023. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Így is csontkovácshoz járok, mert állandóan lefelé nézek, mert csak nálam 10-20 centivel alacosnyabb barátaim vannak. Fáj a nyakam. Legalább ahhoz ne keljen már görgnyednem, hogy adjak egy nyomorult puszit a páromnak.
2023. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Én csak 160 centi magas vagyok és rengeteg magas férfi próbál környékezni, szerencsére tudom, hogy csak ló nincs..... kompromisszum lennék nekik így visszautasíthatom õket nyugodt szívvel, lelkiismeretfurdalás nélkül.
2023. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!