Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű férfi képeivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű férfi képeivel használom a társkeresőt akkor rengeteg nővel beszélgetek akik jó beszélgetőpartnernek tartanak ha sajáttal akkor esélyt sem kapok a beszélgetésre, hogyan mutassam így meg a jó belsőm, ha esélyt se kapok rá a külső alapján?

Figyelt kérdés
31/F
2023. febr. 25. 09:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/177 A kérdező kommentje:

#25


A való életben is ez a helyzet, a nők csak hazudják, hogy a belső számít. Kizárólag a külső alapján válogatnak, ha egy férfi jó képűnek , Brad Pitt külsővel születik akkor patkánybelsővel is rendelkezhet, tárulnak a lábak.


#26


Mert a legtöbb embernek mennyi élete van? Feltölt a social media-ra néha egy képet, hogy elment nyaralni évente 1x? Elmegy kocsmázni meg bulizni lerészegedni aztán feltölt onnan is egy képet?

2023. febr. 25. 09:59
 32/177 anonim ***** válasza:
89%

Már majdnem megsajnáltalak kèrdező, tènyleg.. ja nem.


Egy nőnek jobban kell adnia magára, hogy elcsábítsa a fèrfit.


Èn elcsábítottam a páromat úgy hogy nem voltam topmodell alkat.

Jelen pillanatban egy 5 szobás családi házban lakunk, ès igaz nem vadiúj autóval járok, hanem egy 10 èves városi crossoverrel, de nekem ez is bőven megteszi.

Sőt a párom mèg jól is nèz ki, igaz neki is van egy kis pocakja, de magas, mellè jókèpű, èn imádom a tetoválásait is. A felsőteste is szèpen ki van dolgozva, igaz nem gyúrással, hanem munkával, de imádom. Ès ami mèg jobb, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok, nem keres bennem sosem hibát. Nincsenek elvárásai velem szemben.

2023. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/177 anonim ***** válasza:
100%

"hogy folytatom ha olyan a kedvem és most olyan"

Neked mindig olyan, hogy folytatod.

2023. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/177 A kérdező kommentje:

#29


Nem vagyok ronda, alkoholista sem lennék ha kapnék csinos nőt, tanulatlan sem vagyok. Törpe sem. Jabba sem.


Tisztában vagyok vele, hogy ilyen szinten még nem kapok barátnőfeelinges golddiggert csak prosti jellegűt, ezért nem is keresem, ahhoz valóban ahogy te is írtad milliárdos szint kell, de ezt már többször elismertem én is.


Én sem szeretnék gyereket, csak a gond van vele, illetve elcsúnyítja a nő testét a szülés.

2023. febr. 25. 10:01
 35/177 anonim ***** válasza:
93%

31

Ha ebben ennyire biztos vagy, akkor miért tetted fel a kérdést?

2023. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/177 anonim ***** válasza:
89%
Neked is patkánybelsőd van, csak mellé még ronda is vagy
2023. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/177 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább élnék panelba és járnél suzukival egy olyan sráccal aki tetszik, mint egy palotában, audival olyannal aki nem vonz. Nagyon rossz a megközelítésed.
2023. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/177 anonim ***** válasza:
84%
Ez az utolsó válaszom shrek kérdésire. Ezentúl csak jelenteni fogom őket.
2023. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/177 anonim ***** válasza:
93%
28# a legtöbb csajnak van legalább egy érettségije, veled ellentétben, nyilván jobban állnak nálad anyagilag is.
2023. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/177 A kérdező kommentje:

#32


Értem én, rengeteg férfi beéri olyan nővel mint te, én nem. Nekem kizárólag a szép és csinos nők felelnek meg.


#33


Nem igaz, jó ideig nem is ittam pl. szombat és vasárnap , most az utóbbi időben kaptam rá jobban. Még azt is eltudom képzelni, hogy részben ti is felelősök vagytok ezért mert abban az időszakban amikor nem írtam ide hónapokig akkor nem ittam szombatonként.

2023. febr. 25. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!