Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű férfi képeivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű férfi képeivel használom a társkeresőt akkor rengeteg nővel beszélgetek akik jó beszélgetőpartnernek tartanak ha sajáttal akkor esélyt sem kapok a beszélgetésre, hogyan mutassam így meg a jó belsőm, ha esélyt se kapok rá a külső alapján?

Figyelt kérdés
31/F
2023. febr. 25. 09:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 A kérdező kommentje:

#67


Nem fogom sanyargatni magam kondiba járással és diétával a bizonytalan eredmény érdekében. 4-5 éve még sportos testalkatom volt és adtam mindezekre, de mégsem kaptam csinos nőt.


Akkor inkább finom söröket és finom ételeket fogyasztok, jól érzem magam, ha meg véletlenül jön egy szép nő aki nekem megfelelő akkor hajlandó leszek áldozatokat hozni és lejjebb adni a pocakból, hogy neki is jobban tetszek.


#68


Rendszeresen sörözök, de nem vagyok alkoholista a köznyelvi értelemben.


#69


Csak azért azon nőket írom mert ismertek, így mindenki tudja milyen kategóriára gondolok. Legyen szép arcuk mint nekik, testre meg legyen formás, vékony alkat, szép mellekkel.


Pont, hogy nem jön be a tipikus modell alkat ami 180 centi.


Ezen nők közül a legmagasabb szerintem Ripli Zsuzsi, de neki nagyon jó teste van ettől függetlenül. Vele talán kivételt tennék a magasságot illetően.

2023. febr. 25. 11:02
 72/177 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom sanyargatni magam kondiba járással és diétával a bizonytalan eredmény érdekében. 4-5 éve még sportos testalkatom volt és adtam mindezekre, de mégsem kaptam csinos nőt."


Na, más meg nem fog összejönni veled egy bizonytalan érdekében. Csak ugyanazt kapod, amit adsz, nincs ebben semmi.

2023. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/177 A kérdező kommentje:

#72


Ez csak akkor lenne igaz ha olyan csinos nőt keresnék aki szintén vezető pozícióban van és annyit keres mint én.

2023. febr. 25. 11:09
 74/177 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem Ripli Zsuzsi férjére. Szerintem te is tedd meg, és vondd le a megfelelő következtetéseket..
2023. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/177 anonim ***** válasza:
100%
Hètvègèn leáll a gyár? Ès ennyire unatkozol?
2023. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/177 A kérdező kommentje:

#74


Kb. így néztem ki én is, csak a magasságom nem volt ekkora, ez nem is egy kifejezetten jó képű férfi. De a magasság nagyon fontos a nőknél, hiszen ha valaki nem 185 cm magas az már törpe meg nem férfi szerintük. Miközben lehet, hogy az a 170 centis férfi kettőbe hajtja a 190 centis "igazi férfi" párjukat.

2023. febr. 25. 11:13
 77/177 anonim ***** válasza:
100%

Én megoldom az életed! Ha ekkora vagyonod van, regisztrálj a puncs.hu-ra!

Ott kereshetsz kitartott 18-20 éves lányokat, akik még el is játsszák, hogy szeretnek.

2023. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/177 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata perverz vagy már mindenki tudja, személyesen is levennék ezt a nők hidd el!
2023. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezért nem "kapsz" jó nőt, mert a többi férfi a "bizonytalan eredmény" ellenére is "sanyargatja" magát, vagyis önmaguk egészségéért teszik.

Nem azért hogy lesz e nő vagy sem, hanem van egy alapigényük önmagukkal szemben!

Veled csak annyi a probléma, hogy fordítva ülsz a lovon. Előbb le kellene fogyni és utána csajozni. Ha ezt továbbra is így csinálod, csak a fizetős lányok fognak rád fanyalodni (ők is csak a pénz miatt).

#67

2023. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/177 A kérdező kommentje:

#75


Nem gyárban dolgozok és nem látom az összefüggést mivel hétköznap is jelen vagyok.

2023. febr. 25. 11:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!