Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor tényleg ennyire számít mit dolgozik a férfi?

Figyelt kérdés

Miért elvárás a jó egzisztencia a nők részéről mikor legtöbbjük önerőből max egy albérletszobát tud fenntartani.

Aktuális a kérdés nálam is haverjaimnál is,most használunk pár oldalt,csak nem értjük ezeket a túlzó női elvárásokat.


2023. márc. 2. 17:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene úgy tenni, mintha minden nő aranyásó lenne... a nők többsége manapság eltartja magát, és magához hasonló fizetésű párja van. Ha ti viszont az aranyásó bukszák után picsogtok, csak mert azok fullosak és arra áll fel a finnyás kukitok, az nem a női nem egészének a hibája.


Nekem amúgy fontos, hogy a másik mit dolgozik, de inkább azért, mert vannak olyan munkák, amiknek a végzése alapelveimmel ellentétes. Össze nem jönnék pl. szexmunkással, alvilági figurával, zepteressel (aki idős, beolyásolható emberek átverésével gazdagszik meg), uzsorással, verőemberrel, olyan pártnak a pártpolitikusával, amelyiknek mélyen elítélem a programját vagy a közéleti kiállásait. Egzisztencia meg nekem, olyan nőként, aki nem akar gyereket, annyira fontos, hogy az illető ne máson élősködjön, magát el tudja tartani, és azért maradjon pénze arra, hogy kapcsolatban pár programra a saját részét ki tudja fizetni, mert én nem lennék boldog egy "netflix and chill, otthon esz minket a penész 24/7 minden áldott nap" kapcsolatban.

2023. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Most milyen túlzott elvárás? A kérdésben a munkádról volt szó, a kifejtésben meg a pénzről.

Te vagy az, aki megsértődik, ha megkérdezik tőle, mi a foglalkozása?

2023. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

Amit elvárok:

- szeresse amit csinál, legyen elhivatott

- akarjon folyamatosan fejlődni

- legyenek céljai

- legyen kiemelkedően okos


Ami plusz:

- matek/fizika/infó érdeklődés

(mert engem is ez érdekel)


Általában ez magas fizetésre utal, de egy matek-fizika szakos tanár is teljesítheti.


A párom egyetemista (mint én), mint ahogy én is. Még albit sem tart fent, kolis (mint én). Büszke vagyok rá, meg a szakmai sikerességére is. Nem keres sokat. Bár igaz, valószínűleg pár év múlva sokat fog keresni (mint ahogy én is).


Nem várok el többet, mint amit teljesíteni tudok.

2023. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Nekem számít, mondjuk én albi szoba helyett saját lakást, háztartast tartok fenn. Így már fair?
2023. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?Egyáltalán nem éri meg egy nőnek egy csóringerrel összeállni, aki nem is törekszik a jobbra.Miért nem?Most figyelj!


-Családot ilyennel nem lehet alapítani.

Ha nincs család, csak ketten vannak.Mit nyújt neki a férfi?Semmit.Többe kerül a hús, mint a leves.Egy átlag kapcsolatban egy átlag férfi semmit vagy nagyon keveset lendít a nő életén.Nyomorogni egyedül is lehet.Minek ketten nyomorogni azért, hogy plusz egy fő okoskodjon meg dirigáljon, követelőzzön, valamint kiszolgáltassa magát?Tudom, tudom, van olyan férfi is amelyik nem ilyen.De a többség bizony ilyen, maximum eltérő mértékben.(Semmitmondó/szar) szexet meg akármikor, akárhol kap egy nő, azért nem kell egy férfit tartani.

2023. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Hmmm ezek szerint mégsem a személyiség számít, meg a kedvesség és hogy "csak legyen ápolt"? Pedig más kérdések alatt milyen hevesen hangoztatják ezeket... nahát milyen érdekes.
2023. márc. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
16 Az is. Nem kell tettetni a hulyet. Minden szamit.
2023. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Imádom ezt a sok 50 százalékos lepontozót :D várják, hogy a no szüljön nekik gyereket, de eltartani ezalatt egyiket se kelljen, a no terhesen és szülés után egyből menjen vissza dolgozni, mert hat milyen már, ingyenélő szr.

Szánalmasak vagytok!

2023. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
16: olyat nem láttam sehol, hogy egyáltalán nem számít ez, CSAK hogy legyen a férfi ápolt. Olyat igen, hogy ez nem olyan téren számít, hogy legyen milliomos...
2023. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
#19 Csak ezek mindig eljátsszák, hogy egy normális életszínvonal meg a milliomos közt nincs semmi átmenet, meg meg akarják magyarázni, hogy az ugyanaz.
2023. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!