Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, kezdenél párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, kezdenél párkapcsolatot olyan férfivel, aki nemi erőszak áldozata?

Figyelt kérdés

17 voltam, szűz. A tanárnőm 26.

Mostanában tudatosul bennem a trauma, a média, és a Gyakoris

kommentek miatt, hogy én áldozat vagyok. :(


2023. márc. 2. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Úgy nézett rá és megfogdosta! A metoo mozgalom szerint ez már erőszaknak számít.


VERBÁLISAN manipulálta egy idősebb és tapasztaltabb NŐ a szegény éretlen, tapasztalatlan és naiv KISFIÚT!


KI NEM MONDOTT hatalmi eszközzel élt azáltal, hogy hierarchikusan ő volt a FÖLÉRENDELT fél tanárnőként a kisfiú pedig diákként ALÁRENDELT!


Ez így már eddig legalább 3 rendbeli súlyosan elkövetett lelki terror, amiért nagyon súlyos büntetés jár a tanárnéninek!


Bezzegnyugaton komolyan veszik, lásd még: [link]

2023. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
🤡🤡🤡✋
2023. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Iróniát és szarkazmust félretéve, a legnagyobb társadalmi görbe tükör az akar lenni, hogy míg egy nemek közötti JOGEGYENLŐSÉGÉRT harcoló világban már kvótáznak és még ez sem elég, addig olyan dolgok terén még TÖBBSZÖRÖS RÁMUTATÁS ELLENÉRE sincs semmi változás, minthogy


- mikor egy férfi tanár jön össze a tizenéves tanítványával, akkor az a pedofília és a szexuális ragadozóság netovábbja. Míg fordított nemeknél "de jó dolga van a kissrácnak, kár, hogy az én időmben nem voltak ilyen tanárnők" a nők pedig mélyen kussolnak a sarokban, nem állnak bele a szituációba.


- Akinek még ismerősen cseng Teczár Szilárd neve, ő volt az, aki pert nyert valami felsőbb bíróság ellen, hogy igazságtalan, hogy a nőknek nem kell belépőt fizetni egy szórakozóhelyen, majd internetes mém lett a gyerekből és mindenki elhordta minden b#zinak, hogy ő biztos meleg partit akar, de ne tegye tönkre a férfiak szórakozását, meg hogy köszi, most dupla pénzt fizethetnek miatta, mert eddig is ők fizették a csajuknak a beugrót. A több száz kommentből talán 2 volt aki emlékeztetett, hogy pont az ilyenek lennének a feminizmus eredeti célja és például Svédországban teljesen természetes, hogy a nő is fizet és azon sem hökken meg a társadalom, ha a nő hívja meg a férfit moziba, színházba, kávézni, stb.


- Míg egy nő már évtizedek óta, kb. a 80-as évek diszkókorszaka óta bármilyen férfiruhát hordhat, vagány csaj maximum, addig egy férfinél még mindig ciki akár egy rózsaszín ing is. Nem arról van szó, hogy vágyna az ember ezekre, csak a kettős mércére. Őt megnézik az utcán: [link]


Ő teljesen természetes látvány: [link]


Pedig 100 éve még ugyanolyan meghökkentő látványt nyújtott volna.

2023. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez egy merő provokációs kérdés a megfogalmazásból kifolyólag... de amúgy voltam együtt olyan férfival több évig párkapcsolatban, akit tinikorában egy idősebb családi barát férfi szexuálisan zaklatott 1x. Nem is volt bennem opció az, hogy szakítsak vele emiatt.
2023. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13: a nők nem a sarokban hallgatnak azokban az esetekben, de ha megszólalnak, a szexagyú férfiak kussolásra intik őket, mert "hülye femináci p...ák ezt a kis örömöt is elvennék a férfiaktól". Voltam már itt azért lepontozva és férfiválszolók által kutyázva, mert le mertem azt írni, hogyha munkahelyen a főnöknő taperolja a férfi munkaerőt, az is ugyanúgy szexuális zaklatás és ugyanúgy kellene jelenteni a HR-en. Ott ment rá persze az erősködés, hogy "a férfi, aki nem tudja ezt lerendezni, azt élvezi" és társai.
2023. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer is zaklattak melegek tizenévesen, mert szép kisfiú voltam. De csak a seggemet fogdosták. Egyszer sorban állva, egyszer pedig kínai boltban. Szerencsére több nem volt.
2023. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
52%

Egyébként ijesztően sok felnőttférfitől hallom azt, volt partnereim, pasijaim között is volt ilyen, hogy az első szexuális élményük egy náluk jóval idősebb nővel volt.

És most így őszintén, nőként szeretném kérdezni, hogy közülünk ki az az aberrált kva az, aki gyerekekkel meg serdülőkkel szexel?

2023. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!