Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 155-160 centi magas nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

155-160 centi magas nők miért utasítanak el és törpéznek le 170 cm magas férfiakat amikor még magassarkút is felvehetnek mellette?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 10:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Mert a többi férfihoz képest alacsonyak.
2023. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
163 cm vagyok, sose törpéztem le egy pasit sem. Normális csajt kell keresni, ennyi a titok.
2023. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

#1


És ez mit számít amikor te még alacsonyabb vagy?


És ha neked azt mondják, hogy rusnya vagy mert a többi nőhöz képest az vagy? (ha a szépeket vesszük alapul ahogy te a magas férfiakat)

2023. márc. 4. 10:45
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Ezt attól a nőtől kérdezd meg, aki ezt mondta.
2023. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#4


Rengeteg nő így vélelkedik, csak fel kell menni egy társkeresőre. Az, hogy sok nem mondja ki , attól még így vélelkedik.

2023. márc. 4. 10:49
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

Vannak alacsony nőismerőseim, ők nem utasítják el még a 170 alattit sem. Annyi a lényeg, hogy kicsit legyen magasabb, de nem kell sokkal. És csinos nőkről van szó.


Van ez sajnos amit a kérdező felvet, de akinél csak a magasság miatt bukik, mert ő 180+ -ost akar a 160 centijével, hát gratulálok annak a kapcsolatnak. Igazán komoly alapokra épül. :D

2023. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk pl minden férfi magas a családban, a testvéreim, az apám, a nagyapám, az unokatesóim. Magasak a barátaim, a barátnőim barátai. Elképzelem hogy odaviszek egy összejövetelre egy 170 centis pasit, és konkrétan eltörpül mellettük.
2023. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%
Figyelem nem kell komolyan venni ezt a kérdést itt úgyis csak az incel babák napi sírását olvassuk.
2023. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#7


"Magasak a barátaim, a barátnőim barátai"


Hát igen, te jó példa vagy.

2023. márc. 4. 10:53
 10/41 anonim ***** válasza:
74%

Én több olyat hallottam, olvastam itt az oldalon is, hogy 170cm körüli férfiak(tehát átlagnál alacsonyabbak) LETÖRPÉZNEK 165cm-es(tehát átlag magas nőket) és hogy ők csak 175 cm-es nőkkel akarnak ismerkedni, mert az már épp nem alacsony, és akkor ők miért nem állnak szóba velük??



Egyébként mindenki olyat vár el, amit akar.Mindenkinek az tetszik, ami.Aki szerencsés, az kap az ízlésének megfelelőt, aki nem, az nem.


Egy törpenövésű ember is lehet kapcsolatban egy 180cm+ emberrel, ha ők együtt akarnak lenni.Semmi közöd hozzá.Nem kell a törpenövésűnek törpenövéaűvel lenni, csak mert szerinted úgy kellene.Ha magassal szeretik egymást, akkor olyannal lesz.

2023. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!