Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődik meg/akad ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg/akad ki egy lány azért, mert olyan foglalkozásom van, amit ő nem csinálna?

Figyelt kérdés

IT területen dolgozom, és a miután írtam, ezt a választ kaptam "nagyon távol áll tőlem, utálom a számítógépeket, engem rá nem lehetne venni, hogy ezt csináljam..."

Utána végig elég szűkszavú volt, érezni lehetett a válaszaiból, hogy ez nem tetszett neki, és meg van sértve, de én sose vártam volna el, hogy értsen ahhoz, amit én csinálok, vagy bármennyire is érdekelje. Nekem mindegy, mivel foglalkozik a másik, én se lennék pl. fogorvos vagy pszichológus, mert én meg ahhoz nem értek, soha nem is érdekelt az a terület, de nem zavarna, ha a másik ezt csinálja. Sőt, talán nem is baj, hogy más terület, mint az enyém.



2023. márc. 4. 15:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, miért kell ezért egyből lehurrognia. Szerintem rengeteg munka van, amit az ember nem csinálna, ettől még más területen lehet közös érdeklődés. Én sem fogok helyette dolgozni, neki sem kell helyettem, nem érné emiatt hátrány.
2023. márc. 4. 15:18
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Figyu, a csaj hülye. Ne pörögj rajta, inkább örülj, hogy hamar kiderült. Érteném a problémát, ha vadász vagy hullamosó lennél, de nehogymár egy IT-s munkakör miatt nyígjunk.
2023. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Butanak erezne magat melletted, vagy azt gondolja kis streber voltal .
2023. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, miért pörögsz ezen ennyit. Ha most beszélgettek munkáról, akkor max. pár napja dumáltok... AKÁRMI miatt behalhat a beszélgetés ennyi idő után, nemcsak emiatt.
2023. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

Kevésnek érzi magát hozzád. Vagy szimplán csak egy életunt nő aki mások lehúzásából remél magába életet meríteni.

Vagy valójában irigy, meg nem akarja kimutatni hogy jó az amit csinálsz, -mert miért volna nem jó-, szóval leplezni próbálja hogy nagyon is bejössz neki.

Bármelyik is az, ez egy mentálisan problémás nő, mégpedik súlyosan.

Kuka.

Ja és a válasza hogy "pénzügy" és ennyi. Vagy kamuzik és köze sincs hozzá, vagy szimplán egy idióta.

Kicsit túráztasd még, lehet kiderül hogy takarítónő a raffi bankban.

Mindenesetre erre a nőre ne alapozz kapcsolatot ha így lehúz, nert észre sem veszed és sikerülni fog neki ha magad mellett tartod.

2023. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon gáz, nőként mondom. Én se értek az IT-s dolgokhoz, de pont attól szép a világ, hogy mindenki másban jó. Én nagyon szeretem a saját foglalkozásomat és nagyon rosszul tud esni, ha valaki lehurrogja. Ilyen emberekkel kár foglalkozni, találsz ennél jobbat is.
2023. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy valami rossz élménye volt az IT területtel kapcsolatban, vagy IT-s emberekkel kapcsolatban, valai nagyon rossz élménye, és ez jut eszébe mindig erről.
2023. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mert ki akar sajátítani?
2023. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy csak ez volt a problémája. Ez csak egy olyan dolog, hogy nem akart megsérteni, de mégis mondania kellett valamit. Ha a külsődre tett volna megjegyzést ez annál finomabb ignorálás.
2023. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Altalaban a ketkezu munkasokon akadnak ki, most mar egyre valogatosabbak ezek szerint..
2023. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!