Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy 30as férfi a mai világban ha a társkeresőn csak a kinézetre és a magasságfilterre mennek a nők, élőben meg sértésnek veszik ha megszólítja őket valaki aki nem jóképű?

Figyelt kérdés
Ha nincs baráti köre/baráti körében nincsenek hölgyek akkor még is hogyan kapjon nőt egy ilyen férfi?
2023. márc. 9. 15:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 A kérdező kommentje:

#90


Nem tudhatod, hogy sörözik e egy férfi amíg közelebb nem kerültök egymáshoz. Akkor meg kidobod amiatt, hogy néha sört fogyaszt?

2023. márc. 10. 12:25
 92/115 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
100%

"De pl. a 170 centi pocakos férfi könnyen kettőbehajtja a 190 centis férfit akire védelmezőként meg igazi férfiként tekint a sok liba csak azért mert magasnak született."


Küzdősportolókról beszélgettünk, hogy jön ide a pocakos férfi? :D Vagy kicsit konkretizáld a példát. Ha a 190 centis pasi mondjuk nagykabáttal együtt 60 kiló, akkor lehet. De ha a "védelmező" szerep magasságból & fizikumból (plusz kisugárzás, ami általában azért valami élettapasztaltot is rejt) ered akkor...hát. Nem.

2023. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 A kérdező kommentje:

#92


Elég érdekes. Ez olyan mintha te beleszerelmesednél egy férfibe, összejöttök minden rendben majd meglátja, hogy zéró kólát iszol nem simát és kidob emiatt. Biztos pislognál.


#93


Lehet egy ugyanolyan gyáva férfinek mint az a 190 centis ijesztő ha valaki 20 centivel magasabb, de a legtöbb férfi betoji és ha érzik a veszélyt akkor meghátrálnak. Nyilván vannak kivételek, de egy átlag férfi akiről itt árazodztok, hogy igazi férfi mert 185 felett van az bizony pincsikutyába megy le egy 170 centis férfi előtt ha pocakos is ha úgy rendesen elé áll és megmutatja mi a helyzet.

2023. márc. 10. 12:40
 95/115 anonim ***** válasza:
100%

88, ha neked ennyi a lényeg, akkor miért teszel fel naponta olyan kérdéseket amikben próbálod megtalálni hogyan tudnál becsajozni? Ha ennyire határozottan kiállsz amellett, hogy te semmilyen szempontból nem vagy vonzó, akkor miért minket kérdezgetsz?


És tévedsz. Mint írtam, hobbi mentén nagyonis jól lehet ismerkedni, ahogy bizonyos tulajdonságok mentén is. De te te még magadról sem tudsz semmi pozitívumot mondani, akkor mégis hogy várod el, hogy mások bármilyen pozitívumot lássanak benned?

2023. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván vannak kivételek, de egy átlag férfi akiről itt árazodztok, hogy igazi férfi mert 185 felett van az bizony pincsikutyába megy le egy 170 centis férfi előtt ha pocakos is ha úgy rendesen elé áll és megmutatja mi a helyzet."


Én speciel ilyet még nem láttam. Főleg ha az említett pocakos férfi csak "gépezik" meg sörözik.

2023. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
100%
Egy kövér törpétől még én sem ijednék meg. :D Max megtennék 15-20 méter futólépésben, aztán visszafordulva röhögnék, ahogy kifulladva zihál. 😆
2023. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 A kérdező kommentje:

#95


Kedves vagyok, humoros, jó beszélgető partner.


#96


Elég sok mindent nem láttál még, attól még létező jelenség.


#97


Nem vagyok kövér, sem törpe. Nőként írsz ilyet? Szerintem nem röhögnél te egy valós helyzetben. Sőt..

2023. márc. 10. 13:01
 99/115 anonim ***** válasza:
100%

"Elég érdekes. Ez olyan mintha te beleszerelmesednél egy férfibe, összejöttök minden rendben majd meglátja, hogy zéró kólát iszol nem simát és kidob emiatt. Biztos pislognál."


Mindenkinek joga van amiatt kidobni a másikat, ami miatt akarja. A kóla nem tudatmódosító. A tudatmódosító használatától a környezeted is szenved. Miért kéne olyan gyenge férfi, akinek olyan szar az élete, hogy nem tudja elviselni józanon?

2023. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:

"Kedves vagyok, humoros, jó beszélgető partner."


És az előző 8 kérdésemre ezt pl miért nem tudtad leírni?:D Mindig csak más férfiak arcáról írtál...:D


Mikről szoktál beszélgetni, mik azok a témakörök amikbne jártas vagy?

2023. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!