Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy 30as férfi a mai világban ha a társkeresőn csak a kinézetre és a magasságfilterre mennek a nők, élőben meg sértésnek veszik ha megszólítja őket valaki aki nem jóképű?

Figyelt kérdés
Ha nincs baráti köre/baráti körében nincsenek hölgyek akkor még is hogyan kapjon nőt egy ilyen férfi?
2023. márc. 9. 15:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
41%

“Csakhogy ez nincs összefüggésben azzal amire én ezt írtam.“


Deee, nagyjából ennyire gyakori az az eset is. Egy 170 centis, pocakos kocka nem sok tiszteletet tud kiváltani. Még azok is max mosolyognak akik egy magasak, nemhogy aki egy fejjel nagyobb.

2023. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem röhögnék :DD Imádom az ilyen kis méregzsákokat.
2023. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 A kérdező kommentje:

#112


Aztán amikor a Kékfényben lenne riport rólad akkor már nem röhögnél gondolom..


Bár most itt nem magamra gondolok, de óvatosan az ilyennel, sosem tudhatod kit röhögsz ki és mi lesz a következménye.

2023. márc. 10. 17:48
 114/115 anonim ***** válasza:
75%
Te sem tudhatod, hogy kivel beszélsz ilyen hangon. Csak szólok. 😊
2023. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
100%
43. hozzászólásodra a válasz... itt most nem arról volt szó, hogy milyen hobbijú férfi akaszthat le nőt, hanem hogy egy alapvetően szerencsétlen pasas, aki nem elég jóképű ahhoz, hogy utcán leakassza a top cicát meg a társkeresős húsvásáron bevonzzon 100 top nőt matchnek, és esetleg a munkahelyén sem tud nőt felszedni, mert mondjuk nincsenek, hogyan tudja kimaxolni az ismerkedést. Úgy, hogy barátkozik nőkkel és hagyja, hogy megismerjék a jó lelkét (más kérdés, hogy esetedben, AlkoholistaPocakos, a jó lélekről nem igazán lehet beszélni, de hátha akad egy normális férfi, akinek hasonlók a gondjai, annak talán segíthet ez a dolog) - azt meg baráti kör nélkül a legjobban úgy lehet kivitelezni, hogy eljár mindenféle társasági programokra, körökbe, sportegyletbe, ahol állandó a társaság és barátkozik. Nem úgy, hogy 2. alkalommal rávetem magam a nőre, és csak azért barátkozom, hátha lesz p...i, és ha visszautasít, akkor bunkóskodom. Csak szép lassan, nem ajtóstul a házba. Ez egy esély. De ha vki ennyire önző, magának való, az mit vár? Varázslatot? Azt, hogy becsöngessen hozzá a top nő, hogy "megéreztem, hogy itt vagy, te vagy nekem a top pasas, gyere, dugj meg?"... ha vki elmegy, dolgozik, utána meg hazamegy és zabál és iszik, és ennyiből áll az élete, az mégis mit vár, hogy ismerkedik meg nővel vagy egyáltalán bárkivel?
2023. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!