Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy 30as férfi a mai világban ha a társkeresőn csak a kinézetre és a magasságfilterre mennek a nők, élőben meg sértésnek veszik ha megszólítja őket valaki aki nem jóképű?

Figyelt kérdés
Ha nincs baráti köre/baráti körében nincsenek hölgyek akkor még is hogyan kapjon nőt egy ilyen férfi?
2023. márc. 9. 15:32
 81/115 A kérdező kommentje:

#78


Böngészek az interneten mindenfelé. Hírek, Youtube videók, gyakorikérdések, stb stb. Néha játszok is kicsit, bár ritkán.


#79


Ha lenne annyi esze ezeknek a kondiba járóknak akkor igen, de sokan nem értik, hogy attól, hogy izmot épít még kettőbe hajtja valaki aki tud is verekedni.


#80


A tényszerű igazság az, hogy te hazudozol itt és próbálsz provokálni engem. Vagy csak ennyire buta vagy.


Az, hogy neked van valami betegséged ami miatt olyan szagod van mint amit ettél és ezért rosszul néznek rád azt ne rám vetítsd ki.

2023. márc. 10. 11:31
 82/115 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azér tlássuk be, hagyod magad provokálni:D


"Böngészek az interneten mindenfelé. Hírek, Youtube videók, gyakorikérdések, stb stb. Néha játszok is kicsit, bár ritkán."


Öhm, jó. Tehát.. igazából nem csinálsz semmi izgit, elütöd az időt ezzel-azzal. De az a nagy helyzet, hogy nincs hobbid.

Azért kérdeztem, mert hobbi mentén jól lehet ismerkedni. De akkor ez így kilőve.


Mit gondolsz, mi a vonzerőd, mi az, amiért egy nő szeretne veled lenni?

2023. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:

"Ha lenne annyi esze ezeknek a kondiba járóknak akkor igen, de sokan nem értik, hogy attól, hogy izmot épít még kettőbe hajtja valaki aki tud is verekedni."


Kit érdekel, hogy tud e verekedni? 12 éve van párom, még egyszer sem volt szüksége arra, hogy valakit kettőbe tudjon hajtani.

Viszont vonzó és sportos teste van :)

2023. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 A kérdező kommentje:

#82


Mert a legtöbb férfi mit tud felsorolni a vonzerejeként?


A jóképű felsorolja, hogy hát jó génekkel születtem, jól nézek ki így nedvesedsz rám ez az én vonzerőm. Gratulálok.


#83


Egyik válaszoló írta a küzdősport témát a kondival szemben, arra reagáltam.

2023. márc. 10. 11:53
 85/115 anonim ***** válasza:

84, most ez hog yjön ide?

A legtöbb párkapcsolatban élő embert megfog valami a másikban. Ha valamiben jó vagy, akkor ki kell emelni ezt a területet, hogy észrevegyen az, akinek ez bejön.

Igne, a felszínesékénl ez a külső, de a legtöbb ember valamilyen tulajdonság vagy képesség alapján tud kitűnni.


De nem másokat kérdeztem, hanem téged, mivel te kérdezted, hogy hogyan tudnál ismerkedni. Nemtom feltűnt-e, de próbálok segíteni.


Szóval

1. mi az, ami vonzó benned?

2. Mi az, amiben jó vagy?

2023. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:

“Ha lenne annyi esze ezeknek a kondiba járóknak akkor igen, de sokan nem értik, hogy attól, hogy izmot épít még kettőbe hajtja valaki aki tud is verekedni.“


Mondjuk persze ez is csak a felsőkategóriás sportolók szintjére igaz, ott se mindig. Max ha megmaradnak a irányított ring körülmények, akkor biztos.


De attól hogy valaki pl. kickbox csoportos edzésre jár heti kétszer, még nem fogja odébb tenni a 2m hegyomlás kidobót az ajtóból.

2023. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:

"Mert a legtöbb férfi mit tud felsorolni a vonzerejeként?"


Humor, ész, gondoskodás, segítőkészség, érzelmesség, kíváncsiság, tudásszomj...

2023. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 A kérdező kommentje:

#85


Az a probléma ezzel, hogy a legtöbb nőt nem érdekli egy hobbi vagy akármi, vagy ha érdekli is maximum az után, hogy átment a férfi a szűrön, hogy jól néz e ki.


Ha most a helyemre tennének egy jóképű férfit akkor bomlanának érte a nők ugyanúgy, hiába csak gépezik meg sörözik. MERT JÓL NÉZ KI.


Ennyi a lényeg. Tök mindegy nekem milyen hobbim lenne, ha emelett egy csinos nőnek nem nézek ki elég jól.


#86


A 2m magas kidobó is általában rendelkezik küzdősport tudással vagy volt része legalábbis sok verekedésben. Ez rossz példa volt.


De pl. a 170 centi pocakos férfi könnyen kettőbehajtja a 190 centis férfit akire védelmezőként meg igazi férfiként tekint a sok liba csak azért mert magasnak született.

2023. márc. 10. 12:21
 89/115 A kérdező kommentje:

#87


Én is feltudok sorolni ilyeneket, de nem ez volt a kérdés.


Én is kedves, humoros, jó beszélgetőpartner vagyok a valóéletben.

2023. márc. 10. 12:22
 90/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a sör behoz egy proli szintet. Én a cigivel vagyok így, attól totál semleges lesz a pasi, ha addig tetszett is.
2023. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!