Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy 30as férfi a mai világban ha a társkeresőn csak a kinézetre és a magasságfilterre mennek a nők, élőben meg sértésnek veszik ha megszólítja őket valaki aki nem jóképű?

Figyelt kérdés
Ha nincs baráti köre/baráti körében nincsenek hölgyek akkor még is hogyan kapjon nőt egy ilyen férfi?
2023. márc. 9. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 A kérdező kommentje:

#40


Nem vagyok olyan típus aki ilyen kirándulókörökbe meg társasjátékkörökbe járna.

2023. márc. 10. 09:20
 42/115 anonim ***** válasza:
100%
41: ez csak egy példa volt, lehet bármilyen hobbi. De ha az illetőnek ninc hobbija, otthon eszi a penész... akkor mit vár, milyen nő akarna vele lenni? Mert úgy tűnik, nagyon más nincs, amivel brillírozni tudnál / ami szimpatikus lenne első vagy második látásra a nőknek.
2023. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 A kérdező kommentje:

#42


Majd ha kapok egy megfelelő nőt akkor vele eljárok ide-oda.

2023. márc. 10. 09:28
 44/115 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hog ynem jársz, hisz nincs barátod egy se. Az ivás a hobbid. És hidd el, ha a halál fszáról is jön egy nő és az az egyetlen EU-ban maradási lehetősége, hogy veled legyen, akkor sem maradna veled.

Álmodozol, lásd már be.


És de, igen, ugyanazokat a kérdéseket teszed fel. A válasz mindig ugyanaz: nem lesz nőd, mert egy magányos, felelősséget nem vállaló, kiálhatatlan alkoholista vagy. Először magadon kellene váloztatnod, de erre nem vagy hajlandó, úgyhogy marad a nők meg az egész világ hibáztatása.

2023. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

#44


Azért ez elég extrém példa volt, szerintem sok nő lenne szegény országokból akik örülnének ha mellettem lehetnének és eltartanám őket, de nem vágyok ilyenre.


Miért lennék felelősséget nemvállaló, kiállhatatlan és alkoholista?


A munkahelyemen is elég komoly felelősségkörrel rendelkezem. Alkoholista meg nem vagyok a klasszikus értelemben. Azt elismerem, hogy szeretek sörözni és többet iszok az átlagosnál, de sokan vannak ezzel így.


Ha kapnék egy csinos nőt akkor ezen is könnyen változtatnék, de addig minek ha így jobban érzem magam?

2023. márc. 10. 09:37
 46/115 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, de az emberek nem egy "mi lenne ha" emberrel akarnak összejönni. Te sem egy olyan nőt akarsz, aki majd a kedvedért lefogy és megcisnáltatja a fogait és kigyógyul a vaginizmusából, ha majd miután összejöttetek, nemigaz?:D
2023. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 A kérdező kommentje:

#46


Én pedig nem fogom sanyargatni magam azzal, hogy ne igyak finom söröket meg finom ételeket, meg kondiba járjak a semmire.


Voltam már jobb formában, amikor még nem is söröztem rendszeresen csak hétvégente akkor se kaptam csinos nőt, csak nekem nem megfelelő jelentkezők lettek volna.


Akkor minek? Majd ha lesz egy valóban nekem megfelelő barátnőm akkor ha ő kéri akkor érte megteszem, hogy kevesebb sört fogyasztok vagy leadok pár kilót, addig a semmire nem fogom magamtól megvonni ezen örömforrásokat.


Egy nőnek kell elnyernie egy férfi tetszését így a példád egy ilyen nővel nem mükődik.

2023. márc. 10. 09:44
 48/115 anonim ***** válasza:
92%

"Egy nőnek kell elnyernie egy férfi tetszését így a példád egy ilyen nővel nem mükődik."


Lófaaszt.


De ragaszkodj ehhez, így tuti nem lesz senkid, és tömheted a pofád.

2023. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 A kérdező kommentje:

#48


A nők sminkelik magukat, járnak fodrászhoz,körmöshöz,manikűröshöz, stb.


Vesznek fel mindenféle ruhákat, meg kiegszítőket, stb stb.


Mindezt azért, hogy elnyerjék a férfiak tetszétést, természetesen lehet azt hazudozni, hogy ezt magukért teszik csak ez hazugság. Otthon akkor nem smink nélkül ülnének mackó nadrgában.

2023. márc. 10. 09:57
 50/115 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj, nyugodtan gondold így.


Attól még mások egy tohonya, alkoholista embert átnak benned és ezért nem tetszel nekik.


Patthelyzet, mindkét fél a másikra vár. Ez van. Mivel másokat nem tudsz irányítani, így csak úgy tudnád kibillenteni ezt a patthelyzetet, ha te lépsz valamit. De nem akarsz. Akkor meg így marad. Ennyi. Nem kell ezen lamentálni, hogy jó vagy rossz, azt mindneki döntse el maga, de így fog maradni.

2023. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!