Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valóban nem számít a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban nem számít a pénz a nőknek, akkor ez mégis, miért gond?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy nincs semmi a pasi nevén. A háza, a lakása, a kocsijai, a cége, de még az általa használt bankszámla is, mind - mind az édesapja nevén van. És apuka igen jó kondícióban van, simán elélhet még 30 évet, vagy többet.

Nem azért, mert a pasi bűnöző, csak "önvédelem" a "bányászkodó" lányoktól.



2023. márc. 16. 13:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember vagy rendkívül önállótlan, vagy nagyon hagyja, hogy a szülei irányítsák az életét, vagy csaló.

És a nők ezek egyikéhez sem vonzódnak kimondottan. Ezért gond.

2023. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Apuka valami maffiozo vagy politikusok jo baratja gondolom..
2023. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak így tudod kivédeni a "bányászkodó" nőket, akkor nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2023. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért apád nevén van, mert ő dolgozott meg érte. Innentől milyen aranyásónak kellenél te, max. apádat féltsd.
2023. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy apucika fusaon bele egy golddiggerbe aztán vigye mindenedet😆
2023. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
80%

Kérdem én, és tényleg őszintén várom FÉRFIAK válaszát! Ha nincs pénzetek, akkor mégis mi hasznotok van?

Hűségesek nem vagytok.

Szeretetet nem adtok.

Sokan a gyerekkel nem foglalkoznak.

A házimunka a legjavának büdös.

Cselédnek gondoltok.

A szex vagy jó lesz vagy nem, de amúgy is az a lényeg, hogy nektek jó legyen.

Szóval megkérdem még egyszer: Mi hasznotok? Miért válasszak akkor titeket egy vibrátor helyett?

2023. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

De nem értem, egy nőnek, nem mindegy, hogy a kocsi céges, a szülő nevén van, vagy bérelt? Ott van, használhatod.

A lakás, nem mindegy, hogy bérelt, vagy a cég bérli a pasinak, vagy a szülők nevén van, vagy még van 23 év hitele? Ott van, lakhatod.

Pénznél is nem mindegy, hogy az fizu, befektetésből jön, nyugdíj, vagy jogdíj? Él a kártya, fizethetsz vele.


Jaaa, te a válása utáni lenyúlásra játszol? >:)

2023. márc. 20. 14:14
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a nem mindegy, hogy felnőtt férfivel áll-e szemben, vagy egy gyerekkel, aki az apja gyámsága alatt van, esetleg valamilyen illegális dolog miatt nem lehet semmi a nevén. Szóval nem, nem mindegy. És nem a pénz miatt.
2023. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
28. De te, és a válaszolók többsége, honnan veszi ezt az "apuci irányít" dolgot? ÉN NEM ÍRTAM! Én arról írtam, hogy az apa nevén vannak a dolgok, mert a férfi így védi magát. NEM az apa kérte. NEM az apa irányít, át sem látja a dolgokat. NEM maffia. NEM illegális pénzek. Csupán biztosíték, válás esetére a 0 vagyon. Testvért sem írtam.
2023. márc. 20. 14:53
 30/47 anonim ***** válasza:
95%
Válás esetére ott a házassági szerződés, szóval mit kamuzol apád pénzével?
2023. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!