Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan (társtalan)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan (társtalan) nők, akik azért nem szeretnének gyereket, mert nem tartják alkalmasnak erre a magyar férfi felhozatalt?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy ebben az országban óriási a demográfiai válság, a magyarok egyszerűen nem vállalnak gyereket, vagy ha igen, akkor is egyre gyakoribb az hogy ilyen 40-45 éves nők tolják a babakocsit... ami hát nem túl jó, mert egy nő szervezete akkora már genetikailag alkalmatlannak mondható bármire, nagy veszélynek kitéve a magzatot. Ilyen szempontból még pont a kisebbség tartja lélegeztetőgépen az ország születési arányát. De a magyar lakosság az nem.


Na most természetesen mindenki a nőkre mutogat, hogy miért nem hajlandóak szülni, az átlagemberektől kezdve egészen a politikai elitig, mindenki a nőket hibáztatja. De hallottam én már olyat is nőtől, hogy a férfiakat hibáztatta, mivel hogy ő nem ismer olyan facér férfit aki alkalmas lenne ilyesmire, mert vagy csak ezt meg azt akarná tőle, tehát nem gyereket, vagy egyéb módon selejtes.

Mi a véleményed erről? Te is a férfiakat hibáztatod néha, ha igaz rád, hogy nem akarsz gyereket nő létedre?


2023. márc. 18. 12:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
73%
2023. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem hibáztatok senkit. Egyszerűen elfogadtam, hogy arra egyszerűen nincs partner, amit én szeretnék. Hűséges monogám kapcsolat, esküvő, gyerekek, rózsaszín cukormáz.

Egyszerűen már kapcsolatot nem akarok. Úgy meg elég egyértelmű, hogy nem lesz gyerek, mert férfi nélkül még mindig nem lehet.

2023. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként meg a magyar "nő" felhozatalt nem tartom alkalmasnak...

Számomra az nem nő akin 20 éves korára a fél ország átment már és több aprtnere volt, mint az összes felmenőjének együttvéve.

2023. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Basszki de színvonalas weboldalt linkeltél, egy csöves jobbat tudna ennél kukázni xDDD
2023. márc. 18. 13:10
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
Mondtam, milyen keresőszavakat írj be, hogy csemegézhess, de egy lusta, buta, ténytagadó lúzertől mit lehet várni. 🤷🏼‍♀️
2023. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

#16

Szerintem a gyakori kérdések oldalon ostoba kérdéseket gyártva nem kéne a színvonalat emlegetni. Nem tudom, hogy feltűnt-e, de ez se a tudósklub kedvenc törzshelye.

2023. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem a "hibáztat" szot használnam, (mint a férfiak) hanem, egyszeruen, a nőknek van annyi esze, hogy nem hajlandoak nyomorba szülni. Vagy megfelelő egzisztenciánk van hozzá, vagy nem szülök.


Egy gyerek kezdő ktg.e (még meg sem született, kb 2M ft.) - Ebben vbenne van a magán kórházi szülés is. És akkor nem beszéltem azokrol a pasikról, akiket gyerekszülés után is, kizárolag az érdekel, hogy hova, és mikor élvezhet el legközelebb! Köszi, akkor pusztuljon ki az emberiség inkább!


Rengeteg pasi jön azzal, hogy "elszálltak a női igenyek"

- Mégis mi elszállt igény azon, hogy kell egy saját ház? (merthat anyós baromságait és terrorizálását mégsem szeretném elviselni) 60-80M.

Mi elszállt igény azon, hogy kell a két autó, (nem bmw/audi, csak 2db kozépkategorias, BIZTONSÁGOS auto. 10M) élelmiszer arakról meg ne beszeljünk....

2023. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

19. Teljesen el vannak szállva az igényeid. Így tényleg sosem lesz gyereked, hacsak külsőre is meg mindenhogy annyit tudsz nyújtani egy férfinak, hogy fúú.

Tudtad, hogy a thai nők még pár tíz évvel ezelőtt a rizsföldeken szülték meg a gyerekeiket, és szülés után mentek is vissza dolgozni egyből?

Neked meg 2 millió forintos magánkórház kellene, hogy szüljél :D Hahahaha... hajrá.

2023. márc. 18. 13:35
 19/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked az a színvonal, hogy nyomja ki a kölyköd, aztán vissza dolgozni, akkor megválaszoltad a kérdésedet.
2023. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Nem ez a színvonal, de azért hagyjuk már..

Gondolom svájci orvosok kellenének neki minimum, vagy amerikai nőgyógyász professzor kellene?

És hogy a távolság ne legyen probléma, minden esetre álljon készenlétben az Ezeréves Sólyom, majd Han Solo lesz a pilóta és Chewbacca a navigátor, azért hogy időben odaérjen az elit orvos team, egy magyar gyik-es proli asszony szüléséhez. :)

2023. márc. 18. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!